Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! Ti is szoktatok így...

Kondisok! Ti is szoktatok így válaszolni ha megkérdezik tőletek h. "Gyúrsz? "

Figyelt kérdés
Gyúrni? Ja nem, nem néha elmegyek hetente 2x futni azt ennyi nem nagy cucc vagy Nem dehogy, mert?
2013. febr. 19. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy azt mondom h. ja nem csak nagyapám súlyemelő volt és biztos tőle örököltem kicsit :)
2013. febr. 19. 21:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam mondani, hogy csak edzegetek picit.

Ekkor jön a kérdés: mit szedsz? Válasz: csirkét, ki a hűtőből.

2013. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Frucsa a karom nagy a bicepszem rá pár éve, zsír+izom, de a zsír megnyomja aki meg nem ért hozzá gondolom azt hiszi izom :S :D És csak azt kérdezik mennyivel bicepszezek,de mindig mondom nem szoktam. Mondjuk néha szoktam, ha unatkozom a teremben :D
2013. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JayC ***** válasza:
én is azt mondom mindig, hogy néha-néha lejárok terembe.
2013. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem egy 40-es faszi kérdezte meg múltkor az egyik vendéglátóipari egységben, de hirtelen semmi frappáns nem jutott eszembe, csak az, hogy "balett". A gond az volt, hogy meglepődött, el is hitte és el kezdte magyarázni, hogy a balettosok bla bla bla és ő 414964134 millió évvel ezelőtt válogatott sportoló volt. De hát a 6. kör után általában mindenki orvos/politológus/sportoló/színész/zenész. :)
2013. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szakadok rajtatok :))

Jöhetnek még válaszok!

2013. febr. 20. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
mondom,h "emelgetek" kissé irónikusan és aztán ennyi elég is:D
2013. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!