Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok súlyt...

Szerintetek fogok súlyt veszíteni a Callaneticstől?

Figyelt kérdés

Kizárólag azok véleményét szeretném kikérni, akik több hónapig keresztül heti 4-5-ször tornáztak rá.

Mivel én tegnap kezdtem el nem tudom hogy mennyire lehet hatásos. És azzal is bajban vagyok, hogy nem tudom nekem mi lenne a megfelelő mozgás, amitől fogyhatnék.

163 cm és 72 kg vagyok, van rajtam 10 kg felesleg amitől szeretnék megszabadulni mindenképpen.

Nagyon sok féle dvd-re tornáztam már, Norbi, Réka, Youtubos videók stb. De egyik sem hozott még 1 kiló młnuszt sem. Pedig kitartóan tornáztam.

Na mindegy, ezen túl lépve, 2 napja ujra bele vágtam.

A kérdésem az hogy aki szorgalmasan tornázott a Callaneticsre nap mint nap milyen eredményket ért el vele?

Mindenhol csak jot lehet hallani róla, és tegnap már majdnem végig is csináltam az 1 órás Super Callant.

Mint már mondtam, 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, jó lenne nyárra elérni már az álmom.

Az én jelenlegi 72 kilómból tudnék ezzel a módszerrel fogyni?

Nekem a Réka nem szimpatikus, Norbiban nem hiszek már a fél éves kitartó edzéseim után ami kudarcba fulladt, és már teljesen tanácstalan vagyok.

Köszi előre is!


2013. febr. 20. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha rendesen csinálod,étrend oké és minden más nem csalsz bele,kellene hogy legyen eredménye,de ez a szervezetedtöl is függ,rajtad mulik.
2013. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én heti 4* 2-4 órát edzem, ennek intenzív erőedzés része is van. Na most, a Norbiék elég szerencsétlen idióták, de nem az ő hibájuk hogy nem fogytál. Hát miket ettél edzés, torna mellett? Hát ezen múlik az egész, nem az edzéseden.


Tudod milyen eredményeket értek el Callanetics-sel? Olyan gerinc problémák, idegfájdalmak múltak el, amiket életen át tartó fájdalomcsillapító gyógyszerekkel kezeltek volna. De a fogyáshoz nem sok köze van.

De még a legkeményebben sportolók esetében sem az edzésen múlik a szálkásságuk, hanem az étkezésükön.

2013. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kaja és a diéta része nem lesz nehéz nekem. Kizárólag a torna ill. edzés terén vagyok kicsit tanácstalan. Például ha most elkezdem ezt a Cellanitics edzést és csinálom pl. 3 hónapig és nem hoz eredményt, már megint elvesztegettem 3 hónapot, és csinálhattam volna mást helyette ami jobban beválik, és még a kitartásom is elmegy ezzel.

De nagyon bízok benne hogy látványos eredményeket tudok vele elérni.

Továbbra is várom a Cellanitics tornával kapcsolatos tapasztalatokat.

2013. febr. 20. 12:41
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz evő vagyok a súlyom ellenére is.

Reggelizni nem szoktam, mert sokszor hányingerem lesz már korán reggel a reggeli evéstől.

Alig eszem valamit napközben is, nagyon rossz az étvágyam már évek óta.

Ma pl. tojásos leves és krumplis tészta volt itthon.

A levest megettem, a krumplis tésztából ettem talán 3 kanállal, és ugy éreztem majdnem kidurranok.

Erre máig nem találom a választ hogy miért van. Este soha nem eszek már. Valamikor ennyivel el vagyok egy nap.

Na mindegy, nem ez a lényeg. Nekem az a lényeg, hogy ilyen minimális evés mellett, már évek óta nem tudok súlyt veszíteni.

Lehet hogy valaki azt gondolja most, hogy ha valaki ilyen keveset eszik és tornázik is mellette, biztos édességekkel tömi magát, vagy csak a fogára valót eszi meg.

Hát ez nem igy van, hanem pontosan ugy ahogy leirtam.

2013. febr. 20. 12:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakemberhez kellene fordulnom hogy az én esetemben mit hogy csináljak, illetve személyre szabottan elmondaná hogy milyen tornát végezzek amitől fogyhatok?
2013. febr. 20. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:
pont azért nem fogysz, mert koplalsz. azért eszel ilyen keveset mert ha napi 1 max 2x eszel (ezt írtad) tartósan akkor már valószínűleg a gyomrod is "beszűkült" emiatt nem kívánod valszeg. ahogy írod fehérjebeviteled egyenlő a nullával, az izmaidat nem táplálod, még ha tudnál is fogyni ilyen étrend mellett nem valószínű, hogy zsírból fogynál. persze lehet egy ideig koplalással fogyni, ha valaki hirtelen vált át erre, de előbb-utóbb neki is megállna a fogyás és elég satnya teste lenne. olvasgass a témában, elég ha a sport, mozgás rovatot olvasgatod, Montez és acm sok kérdésnél válaszol, részletesen leírva a dolgokat, ha nem haragszol nekem nincs kedvem kikeresni most őket.
2013. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

Hát gondoltam hogy valami köze lehet annak hogy nem nagyon tudok fogyni ahhoz hogy ilyen étvágytalan vagyok, és nem bírok enni.

Csak az a baj hogy nem tudom mit csinálok jól és mit rosszul.

Többször kellene ennem egy nap, egészségeset, nem hízlalót?

Akkor jól gondolom hogy több fehérjét kellene magmhoz vennem, és továbbra is egy megfelelő diéta mellett sportolni?

Olvasgatok még, csak az a baj hogy mindenki a saját történetén keresztül kapja a válaszokat, és az nem biztos hogy nekem beválik ami másnak igen.

2013. febr. 20. 14:18
 8/14 anonim ***** válasza:

nincs mit.

a helyzet az, hogy napi 4-5-6 étkezésre lenne szükséged kb. 3 óránként, nőknél nem igazán olvasgatom, de tudom, hogy férfiaknál 2g fehérje/tskg és 4-5g ch/tskg -re van szükség tömegnövelésnél, szálkásításnál a fehérje mehet 3g/tskg és a ch 2-3g/tskg-re, heti 0,5-1kg fogyás normális, átlagosan igaz ez mindenkire, a női verziót nem igazán tudom. a helyzet az, hogy súlyzós edzések sem lennének rosszak a futás mellett. nézz bele pár témába, nagyon sok helyen leírják az általános ismereteket, de akár a body.builder.hu oldalon is keresheted az alapismereteket.

2013. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi akkor mégegyszer. Olvasgatok és edzek mellé diéta..
2013. febr. 20. 15:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki eleve keveset eszik, annak a keményítőfogyasztás (pl. krumplistészta) és egyébként az ilyen rossz minőségű ételek csak olajként hatnak a tűzre. Vagyis a tűz hiányára..


1. keveset eszel, de tényleg keveset.

2. annak is a fele értelmetlen. Ha tojást eszel, miért eszel utána krumplit, tésztát? Hát ezzel rontod el a dolgot, az emésztésed.. ezen például nem fog segíteni a torna, hiába csinálod 3 hónapig. Az az izomzatodon fog segíteni.


Normális kajákat kellene enni, amik húsok és zöldségek, gyümölcsök. Olyan hogy krumpli, rizs, tészta, kenyér.. még egészségesen is vigyázni kéne velük, nemhogy betegen..


Nagyon nem vagy jó úton, és nem igazán tudom hogy ha most nem hallgatsz rám, akkor mit fogsz tudni kezdeni magaddal. Azt hogy ennyire étvágytalan vagy kezelni kéne. Akupunktúrával, az emésztésed külső fokozásával, élénkítésével és mint írtam, normális ételekkel.

A tojás jó választás lenne!

2013. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!