Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor vannak a legkevesebben...

Mikor vannak a legkevesebben a konditermekben? Esetleg van olyan időpont amikor (szinte) senki?

Figyelt kérdés
Kisvárosi konditeremről van szó. Szerintem sejthető, hogy soha nem voltam még, és kicsit hülyén néznék ki a szteroidozott lufik mellett.

2013. febr. 20. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt általában dolgoznak az emberek.
2013. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mért oda csak lufik járhatnak? De ha annyira szégyenled a tested akkor fekvőzz meg csinálj ahhoz hasonló gyakorlatokat és utána menj kondizni
2013. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Az, szteroidozott lufik. Valami tisztelet csak lehetne benned, ha már hülye vagy. Egyébként nem mindenki nagy ott, vannak kezdôk is, ettôl ne félj.

Te meg akkor 'ropi' vagy... :)

2013. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
délelőtt
2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

pultos csaj ismerősöm mesélte,hogy egyszer bejött a terembe egy kétméteres bűnöző fejű kigyúrt állat,megállt és csak nézte a csajt befenyítően.

kérdezte,hogy segíthet-e,de nem volt válasz,csak nézte egészen addig,amíg már tényleg a frász nem jött rá.

akkor megszólalt a manusz befenyítő hangon,hogy ő meg két haverja nem igazán kedveli a társaságot,ezért amikor jönnek edzeni,akkor senki sem lehet a teremben és kirakott egy köteg pénzt a pultra.

a csaj felhívta a tulajt és a fickó fizetett heti egy kilót és heti 3x reggel 8-10ig övék volt a terem.

egy hónapig jártak,aztán továbbálltak az 400ezer ft volt.

utánozd!

2013. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!:)

Délelőt én se tudnék menni. Ja és nincs minden zsebemben 400ft, meg ennyiért már inkább vennék vmi kondigépet ami elfér a szobámban (nem probléma, ha azzal nem dolgoztatnám meg minden porcikámat, nem testépítőnek készülök..)


ja és

"Valami tisztelet csak lehetne benned, ha már hülye vagy."

Csak én nem látom, mi a kapcsolat?

Vagy az okosaknak kell lenézni másokat, a hülyéknek tisztelni?

2013. febr. 20. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Arra vonatkozott, hogy teljesen hülye az a nézeted, hogy aki izmos az csak szteroiddal érhette el, illetve a szteroid igazából csak felfúj. Ha már ezekkel nem vagy tisztában megtisztelhetnéd őket azzal, hogy nem beszélsz zagyvaságokat.
2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igazából ez kiszámíthatatlan ,hogy mikor hányan vannak, szerintem érdemes megkérdezni az üzemeltetöt / tulajt hogy mikor mennyien vannak ezt csak ö tudja megmondani ha ott van

Amúgy én is járok heti 3x, megkérdeztük mikor vannak kevesen

Kedd, Csütörtök, Szombati napon,

Sok sikert!

2013. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy aki izmos, az csak szteroidokkal érhette el, viszont köztudott, hogy a szteroidok súlyosan károsak, és valamennyire az is igaz, hogy felfújnak.


Utolsónak pedig nagyon köszönöm a választ!:)

2013. febr. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!