Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ÉLSPORTOLÓ FIÚK! Hogy hat a...

ÉLSPORTOLÓ FIÚK! Hogy hat a teljesítményetekre a szex?

Figyelt kérdés

Elég ellentétes infókat hallok, van ahol kifejezetten megtiltja az edző nagyobb versenyek lőtt már napokkal, de aztán meg van amelyik srác azt mondja, hogy őt kifejezetten doppingolja a szex.


Kinél hogy van ez?


Melyik a jellemzőbb?

Inkább kimerít, leszívja az energiát vagy inkább doppingol, ha valami teljesítmény-célú tevékenység előtt szexeltek (pl verseny)?


Mondanátok minél többen véleményt?



2013. febr. 21. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A discoveryn azt mutatták hogy megnőtt a tesztoszteron igy a teljesitmény is.
2013. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb edző verseny előtt azt mondja hogy semmi szex. Viszont ez hogy hogy hat a teljesítményre, egyénenként eltérő lehet. Érdemes a kisebb, nem olyan mindent eldöntő versenyek előtt kikísérletezni hogy neked mi a jobb.
2013. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igen, nagyon vegyes az edzők véleménye is. van amelyik kifejezetten megtiltja már napokkal előtte, de aztán olyan is van, amelyik meg qurvát rendel a srácnak verseny előtti éjszakára is ... hát most igazodjon ki az ember.

egyébként egy hosszabb lefolyású görbére lennék kíváncsi, mert eddig legtöbben azt mondták, hogy akkor hirtelen megdobja őket, viszont másnap azért éreznek némi energiaveszteséget. de nyilván ez se mindenkire igaz, csak többektől hallottam.

2013. febr. 21. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
egyénfüggő
2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és esetleg erről valami tudományos cikket vagy felmérést vagy kimutatást vagy akármit tud valaki linkelni?
2013. febr. 22. 08:20
 6/11 anonim válasza:
Én nyugodtan egyutt vagyok a barátnommel fontos meccsek elott is.
2013. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

és neked ez

a, semleges?

b, doppingol?

c, leszívja valamennyire az energiád?

2013. márc. 7. 13:59
 8/11 anonim válasza:
Nekem nem hat semmit sem a teljesitményemre csak egy fontos meccs elott jolesik kiuzni a stresszt és például furodni egyet a baránommel.
2013. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem, és okés köszi, csak hát hallottam teljesen ellentétes véleményeket is, akiket meg "bekábít, betompít" fizikailag a szex, és ezért 4-5-6-7 napot hagynak nagy versenyek előtt, de ahogy tapasztalom, teljesen egyesület-függő meg edzőfüggő a dolog. na meg srácfüggő akkor :)


mrt hallok olyan verziót is, akik szerint pont ezért kell "felhergelve" a pályára lépni, hogy a sok felgyülemlett energia ott szabaduljon el és ott legyen vadállat az illető.

2013. márc. 16. 12:43
 10/11 anonim válasza:
Az baromság, semmit nem hat a teljesitményre csak van aki még meccsek elott is szexel.
2013. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!