Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám ezt a 2 dolgot...

Mivel tudnám ezt a 2 dolgot úgy megcsinálni, hogy rövid időn belül látható eredmény legyen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Fiú, 181 cm magas, 64 kiló.


1. Nagy a fenekem...sajnos genetika, pedig sovány típus vagyok. Mivel tudnám lecsökkenteni átlagosra a méretét?

Lehet rátett egy lapáttal az, hogy sokszor végeztem ülőmunkát. (azaz gépnél, pl statisztika kezelés)

Mivel lehet? És mennyi időbe telik?


2.Szeretném a felső testem izmosítani, de mindenféle pótszer meg tömegnövelő nélkül. Ez lehetséges? És milyen módszerrel?

Nem akarok nagyon nagyon izmos lenni (magyarul kétajtós szekrény), hanem "átlagosan izmos". Azaz látszódjon akár kicsit feszülősebb ruhában is, hogy azért van izmom.

Ezt mivel lehet kivitelezni? És mennyi idő, mire nagyon látványos lesz az eredmény?



Apropó....adatok alapján megfelelek ennek, vagy vékony vagyok?


2013. febr. 22. 22:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

(nem találok megfelelő képet a másodikhoz de kb ilyenre gondolok csak picivel nagyobb izmokkal:

[link]

)

2013. febr. 22. 23:01
 2/12 A kérdező kommentje:

vagy ilyen? [link]


nem tudom a 2-est jobban elmagyarázni....azaz nem túl izmos, de azért látszódjon h izmos vagyok.

2013. febr. 22. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Pótszer xD mindig kitalálnak valamit xD


[link]

2013. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az elsőhöz még hozzáfűzném, hogy annyira azért nem nagy, de nagyobb a kelleténél picivel.
2013. febr. 22. 23:12
 5/12 A kérdező kommentje:

"pótszer"


hát most na, nem értek ezekhez így ez a szó volt a legkézenfekvőbb :D

2013. febr. 22. 23:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom h milyen edzések lehetnek, de mivel és mennyi idő alatt lehet a leggyorsabban látványos eredményt elérni?
2013. febr. 22. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ott pár tovább gomb, olvasd csak végig.
2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

181cmhez az a 61kg nagyon nudli.

Ovasd el a Sárga Kapszulát, mert úgy látom nem vagy tisztában a dolgokkal

2013. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sárga kapszulát??

64 kiló vagyok nem 61

2013. febr. 22. 23:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt van: [link]


Legyen tömegnövelő étrended és végezz súlyzós edzéseket. Ha majd ment rád elég izom, akkor lehet szálkásítani. Tömören ennyi a lényeg.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. febr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!