Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám ezt a 2 dolgot...

Mivel tudnám ezt a 2 dolgot úgy megcsinálni, hogy rövid időn belül látható eredmény legyen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Fiú, 181 cm magas, 64 kiló.


1. Nagy a fenekem...sajnos genetika, pedig sovány típus vagyok. Mivel tudnám lecsökkenteni átlagosra a méretét?

Lehet rátett egy lapáttal az, hogy sokszor végeztem ülőmunkát. (azaz gépnél, pl statisztika kezelés)

Mivel lehet? És mennyi időbe telik?


2.Szeretném a felső testem izmosítani, de mindenféle pótszer meg tömegnövelő nélkül. Ez lehetséges? És milyen módszerrel?

Nem akarok nagyon nagyon izmos lenni (magyarul kétajtós szekrény), hanem "átlagosan izmos". Azaz látszódjon akár kicsit feszülősebb ruhában is, hogy azért van izmom.

Ezt mivel lehet kivitelezni? És mennyi idő, mire nagyon látványos lesz az eredmény?



Apropó....adatok alapján megfelelek ennek, vagy vékony vagyok?


2013. febr. 22. 22:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Magyarán hízzak fel, mert 64 kilóval nem lehet menni semmire?

Miért nem?

2013. febr. 23. 10:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem zsírban való hízás kell, hanem izomban történő tömegnövekedés. Kis zsír jöhet így is,de az nem gond, majd később leadod szálkásító diétával. De 64 kilósan ezzel a magassággal nem sok izom lehet rajtad.
2013. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!