Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tanulhatnék meg profin...

Hol tanulhatnék meg profin íjászkodni?

Figyelt kérdés

Elég komolyan érdekelne , nem versenyszerűen , csak szórakozásból , de tényleg úgy , hogy nagyon profi szinten tudjak lőni .

Van valami iskola vagy ilyesmi ?

Árak is meg stb érdekelne .

Volt már íj a kezemben , tehát nagyon alapokat tudom .


2013. febr. 23. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi egy kis idő és lesz egy menőnb sorozat az arrow-nál
2013. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az oké , hogy ennek semmi köze ahhoz , amit én írtam , és te csak egy bunkó kis idióta vagy , de hogy még írni sem tudsz...

Mi a ....ért írsz ide ha nem vagy képes normális választ adni ? Köze sincs ennek semmiféle sorozathoz , és elárulom , hogy még nézni sem szoktam .

2013. febr. 23. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felkapod a vizet ès nem tudsz màssal belémkötni mint hogy félregépelek akkor te is Szèpgyerek vagy.
2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kötöttem beléd , csak utaltam rá , hogy figyelj már rá oda , hogy MIT írsz , és HOGYAN .
2013. febr. 23. 14:35
 5/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne nagyon az íjászat, az első kommentelőnek üzenem, fogalmam sincs milyen filmről/sorozatról beszél :D Nagyon tetszik a lövészet és az íjászat, de utóbbit szebb hobbinak találom.
2013. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne költs erre pénzt, ha tudod az alapokat akkor csináld és jó lesz. Eddig az én válaszom volt a legnormálisabb és a kérdésre válaszoló. XD
2013. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tényleg nem kell hozzá iskola, csak sok gyakorlás, tehetség és ha csapatban vagy,akkor egymás hibáit látjátok és segíthetitek egymást. Van olyan ismerősöm, aki 1 év sima otthoni gyakorlás után tradival jobban lő (sokkal), mint a nagy átlag csigással.
2014. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!