Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Nitrox káros a herékre vagy...

A Nitrox káros a herékre vagy a szívre?

Figyelt kérdés
2 hetente szeretném szedni mellezés előtt. Nekem nagyon bevált, de nem tudom nem e káros valamelyik szervemre.
2013. febr. 24. 11:23
 1/6 dirtboy ***** válasza:

herékre nem,szívet fel pörgeti mert olyasmi mint a kávé /koffein van benne/,vérnyomás ezáltal nőni fog de csak pár órára.

ha egészséges vagy ,szíved is és a keringésed is jó akkor nyugodtan ihatod,úgy gondolj rá mint a kávéra,csak nem sárgítja a fogakat.

2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor jó, mert jóbarátom szerint tönkreteszi a szívet. De akkor mégse. És meg fogom érezni, ha nem szedem nagyon?
2013. febr. 28. 10:07
 3/6 dirtboy ***** válasza:

/És meg fogom érezni, ha nem szedem nagyon?/

ezt nem értem.

hogy nem szeded nagyon?

úgy érted hogy ritkábban iszod nem minden edzéshez vagy úgy hogy nem iszol teljes adagot belőle?


az energetizálókra mindenki másként reagál.

van akit szépen meg dob erőben van akit egyáltalán nem.

szerintem nem lesz gond ritka az olyan hogy nem éreznek semmit.

teljes adagot igyál majd.

2013. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul írtam. Úgy értem, hogy nagyon megérzem, ha nem szedem? Mert csak mellnél meg néha hátnál akarom szedni. Mert ezekben vagyok a leggyengébb, a többiben erős vagyok. Nekem nagyon bevált! Sok erőt ad, meg jól felpörget.
2013. febr. 28. 10:37
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ha bevált akkor nem értem miért kérdezed,akkor nyilván való hogy nagyon megérzed majd.

heti 2től még nem fogsz hozzá szokni a stimulánshoz.

2013. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Értem. Nem akarom örökké szedni. Mellnél is meg hátnál is erőt akarok ezzel növelni.
2013. febr. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!