Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lábazástól nagy lesz a seggem?

A lábazástól nagy lesz a seggem?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy a guggolástól és a lábtolótól izomlázas a seggem. Kell tartanom attól hogy egy idő után megnő a seggem tőle?
2013. febr. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. ha szálkás vagy, normális méretű marad a popsid, csak formásabb, izmosabb lesz.
2013. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kihagytam hogy fiú vagyok és tömegelek :'DD
2013. febr. 24. 17:51
 3/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyik ismerősöm így járt. A farizma valamiért kiemelkedően fejlődött. Most már nem guggol vízszintig se, hogy ne terhelje a farizmokat, mert már nem olyan egyszerű a nadrág vásárlás, hogy bemegy a boltba és leakasztja amelyik tetszik neki. Ez persze elég szélsőséges eset, de előfordulhat. Ráérsz akkor ezzel foglalkozni, hogyha észreveszed, hogy jobban fejlődik a segged, mint a lábad.
2013. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah b*zdmeg xD írhattad volna hogy férfi vagy xD Akkor viszont igen, előfordulhat hogyha nagyon zsíros vagy akkor viccesen nagy segged lesz, de nem hinném, ritka az ilyesmi, ugyanakkor tömegelés alatt is kell farizmokra gyúrni, mert leszálkásítás után nem kell neki ilyen kis lapos szarnak lenni.
2013. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első :D popsid:D


Egyébként fogod látni tömegelés közben, hogy mennyire nő, de inkább lányokra jellemző, hogy fenékre, csípőre híznak.

2013. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!