Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha leállok proteinporról és...

Ha leállok proteinporról és nem változtatok az étrenden, mennyire esek össze?

Figyelt kérdés

Erösebb leszek még úgy is, mintha nem növeltem volna a fehérje bevitelt,de közben gyurok, vagy olyan leszek, mint amikor elkezdtem.

Az étrenden nem fogok változtatni, 1 7en mondjuk 4x eszek csirkét. Túrót is szoktam este... De nincs meg a 2ttg fehérje, ezért akarok elkezdeni proteinport használni, de az biztos, hogy örökké nem fogok tudni venni mert 16 éves vagyok és a szüleim nem vesznek. Szoval ha használom és leállok vele, akkor semmi értelme nem volt?


2013. febr. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog,ha több fehérjét viszel be a szervezetedbe ,akkor jobban fogsz fejlődni!Ha kevesebbet és mellette edzel rá,akkor visszaesel,mert nem lesz meg az izmoknak az ellátás.....
2013. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lesz értelme, mivel ha megvan a 2g fehérjéből (legyen meg a ch is a kellő mennyiségben), akkor az izmaid rendesen tudnak fejlődni, de ha ez nincs meg, de a szintentartáshoz elég fehérjét viszel be, akkor nem esel össze, és 16 évesen nem hiszem, hogy olyan kiemelkedő izomzatod lenne, hogy a szünetben sok fehérjét igényelne az összeesés ellen.


Viszont ha nem tudod a napi 2g fehérjét tartani, akkor nem látom értelmét a gyúrásnak, egyrészt a mérsékelt fejlődés miatti demoralizáló hatás miatt, másrészt pedig így nem éri meg a befektetett időt, energiát és pénzt.


Viszont mindezt talán kár volt leírnom, hiszen a megoldás lehet sokkal egyszerűbb: 16 évesen már most elkezdhetsz dolgozni, így nem csak a fehérjéd lesz meg, de egyéb másra is költhetsz.

2013. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig fejlődsz étrend nélkül is,hogy kinek hol van ez a szint genetika kérdése. Egy barátomnak ez egy nagyon jó, szálkás forma, ami sokaknak étrenddel sincs meg.
2013. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!