Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/F vagyok. Hát én olyan...

15/F vagyok. Hát én olyan 3-4kg-s súlyok gyúrok és 170cm 60 kg vagyok. Szerintetek a 3-4kg az nem gátol a növésben, vagy esetleg mekkora súly gátolna már, benne? Jah és persze a fekvőtámasznak ugye nincs ilyen hatása?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a súly gátol a növésben, hanem hogy alszol-e eleget.

Ha gyúrsz akkor legalább 9-10 óra alvás kell, főleg ilyen korban. És szerintem a magassághoz köze van annak is hogy mit és mennyit eszel.

2009. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem! Köszönöm! Várom a többiek válaszát is! Én általában 8-9 órát alszok, de sokszor fáradt vagyok a suliban. Ha 10 órát aludnék meg mindent megennék lehet megnyúlnék?
2009. szept. 10. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyakran gyúrsz, de ha hetente több mint háromszor akkor valószínűleg túledzed magad. Egy izomcsoportot elég hetente egyszer megedzeni. Az izmoknak időt kell adni hogy regenerálódhassanak, mert ha nem akkor az túledzettséghez vezet. Ha valaki túledzi magát az általában mindig fáradt, gyengébb az immunrendszere és nem fejlődnek az izmai, azt viszont nem tudom hogy a növekedést befolyásolja-e. Az lenne a legjobb ha olvasnál ilyenekről mert a testépítés nem olyan egyszerű mint amilyennek látszik.
2009. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó válaszolónak teljesen igaza van (100%-ot kap :D)

De az ismétlésszámtól is függ mennyire fáeadsz edzés közben (nem mind1 hogy 10× vagy 1000× ismétled e meg.)

És aludj többet, az edzés nem gátol a növekedésben.

[egy kicsi off de nem teljesen :D]

edzés + egyenlő kalóriabevitel = erősödée

edzés + kevesebb kalóriabevitel = fogyás

edzés + több kalóriabevitel = megnőnek az izmok


www.bodybuilder.com

2010. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!