Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első futócipő vásárlásnál...

NAGY VIKTOR kérdése:

Első futócipő vásárlásnál mire figyeljek oda? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem volt még futócipőd, és fogalmad sincsen, hogy mégis milyen cipőre lenne szüksége a lábadnak, akkor ajánlom, hogy egy olyan boltba menj, ahol professzionális tanácsadást tudnak adni. Mondjuk megnézik egy műszerrel, hogy milyen irányban áll a lábfejed, ilyesmi. Ilyen bolt pesten a spuri... de biztosan van máshol is más bolt. Szerintem a márka és a típus teljesen másodlagos. Az a lényeg, hogy ha pronáló lábfejed van, akkor stabilizált cipő kell. :-D
2013. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


én ebbe futok


igazából nem futásra vettem, hanem hétköznapi használatra, még 3-4 éve, aztán megváltozott a stílusom, és utcára ilyet már nem akartam felvenni


ezután majd 1 évet pihent a szekrényben, mikor rájöttem, hogy jólesz ez futásra meg pl utcai kosarazás


nekem megfelel, most kerestem utána, elvileg teniszcipő

2013. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a NIKE Air cipőit tudnám ajánlani.(Alvord,Pegazus,Air Max,Air Monarch)Na persze attól függ,hogy mennyit pénzt szánsz rá.Azonban annyit elmondhatok,hogy nem nagyon éri meg garasoskodni,mert egy rossz(olcsó,kínai)futócipő komoly problémákat okozhat a lábadban/gerincedben.Egy jónak mondható futócipő 15000 Ft-nál kezdődik.De én is amondó vagyok,hogy kérd ki szakértő tanácsát,és próbálj fel minél többet,és,ha tényleg komolyan gondolod a futást,akkor szánd rá a pénzt.Nem fogod megbánni.
2013. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!