Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin lehetnek mellekhatasai...

Csaba257 kérdése:

Kreatin lehetnek mellekhatasai? Azt olvastam hogy a kreatin artalmas marmint spirnteleskor elmegy. Ha biciklizek es sujozok lesz valami bajom. Szeretnem tudni es jah Ideal Protein-feherjet szedek creatin-r tabletaval 2 kilo por es 300 db tabletta.

Figyelt kérdés
Mijen bajom lehet ha szedem oket ?
2013. febr. 27. 12:52
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem ártalmas a keratin,magas várnyomású embereknek okozhat gondot de kb ennyi.

ha egészséges vagy akkor nem kell aggódnod.

szedheted nyugodtan.

monohidrátot ajánlok,micronizáltat nem pedig tablettás szarokat.


az ideal protein nem ismerem,most nincs is időm utána nézni.

ha gondolod este még megtehetem hogy megnézem neked.

2013. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A creatin nem ártalmas.
2013. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Frontosa ***** válasza:

A rossz helyesírásnak lehetnek káros következményei.

Viccet félretéve.

Ezek nem csodaszerek, csak táplálékkiegészítők, mindkettő megtalálható pl. a húsokban is. Azaz max annyira ártalmasak mintha megeszel egy szelet rántotthúst.

Maximum emésztési intolerancia előfordulhat (híg széklet, hogy finom legyek).

Üdv,

2013. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Ideál protein a Redis terméke. Vegyes (nagy mennyiségű szója és tej) proteinből áll.


Én a te helyedben lecserélném, hagynám a gyártónak, hogy egye meg, és váltanék minőségi, nem cukrozott, szénhidrátozott minőségi whey alapra.

2013. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csaba, nem tudom már, hányadik kérdésedet írod ki, és még mindig úgy látom, hogy összemosódik nálad a táplálékkiegészítő és a szteroid. Amiket írtál(kreatin, fehérje), azok táplálékkiegészítők, és semmi káros hatásuk nincs!!! Viszont hiába van ilyen-olyan szuper tápkieg, ha nincs 100%-ig rendben a szilárd étkezés, akkor hiábavaló ez a cucc. Az eddigi írásaid alapján gyanítom, hogy rossz mind az étrended, mind az edzésterved. Olvass sokat a body.builder.hu-n, informálódj a táplálkozásról, tömegnövelő étrendről keress egy heti 3 napos, teljes testes edzéstervet, és hajrá! Nem hiszem, hogy a testépítés első hónapjában olyan nagy szükség lenne kreatinra.
2013. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már tegnap mondtam hogy ly az a j... és honlapot is adtam, ahol le van írva minden ebben a témában, ha ennyire nem vagy képes, hogy elolvasod, akkor szedjed csak egy súlyzózás hoz, bármit is jelentsen ez.. bajod nem lesz egyiktől sem, max hasmenés
2013. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lacibb válasza:

Abszolút semmi bajod nem lehet. Arra figyelj, hogy én speciel szomjasabb szoktam lenni, amikor szedem. 1-2 óránként mindíg iszok.

Kezdő koromban amikor az edzőm a kezembe nyomta először, félre értettük egymást, és én a proteines kanállal szedtem napi szinten. Csodálkozott is mikor 2-3 hét múlva mondtam h elfogyott. :-D semmi bajom nem lett tőle, a hatás sem volt jobb, azóta normális adagot szedek, ugyanúgy hat. Semmi mellékhatása nincs.

2013. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!