Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap sokszor nyújtok...

Ha mindennap sokszor nyújtok akkor akár 1 hónap után sikerülhet a spárga?

Figyelt kérdés
14 éves koromig rettentő hajlékony voltam a fejemet a fülemhez tudtam emelni állva, ám már 7 éve nem tornátok így semmi nem megy, sőt... most 22 vagyok és a spárga lett a cél :) Minden nap kb 10x10 percet nyújtok és 2 nap alatt egész jól lejebb mentem :) Szerintetek ha így folytatok 1 hónap múlva össze jöhet a spárga?:) Köszii
2013. febr. 27. 16:45
 1/2 *Glissade* ***** válasza:

Nem kelett volna elhanyagolnod ilyen szintű hajlékonyságot! Egy csomó sportban hasznát vehetted volna, de te elcseszted!


Vissza szerezheted még, de már nehezebben, tehát mindenkép ésszel nyújtsál, mert sérülés lehet belőle.

2013. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom :( csak a tinikor... nah mindegy remélem vissza jön még, mert most kezdtem rúdtáncolni és ahhoz kelleni fog később :)
2013. febr. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!