Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körülbelül hány hónap/év...

Körülbelül hány hónap/év kondizás után lehet ilyen alakot elérni? LENT

Figyelt kérdés

[link]

Szükséges táplálékkiegészitőkre, vagy lehet porok nélkül is elérni? Testi adottságok kb 15%-os testzsír


2013. febr. 25. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ilyet elérj naturálban, nagyon kemény munka, kimért étrend és egy rendkívül jó genetika szükségeltetik. 4-5 év alsó hangon. Szóval eléggé feszegeti a naturálság határát, ha minden klappol, szerintem elérhető, de lehet, hogy lesz olyan, aki azt mondja, hogy mezei halandóknak ez nem lehetséges.
2013. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen kiegészítőt ajánlatok hogy gyorsabban sikerüljön?
2013. febr. 25. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Évek kérdése (kb 3-4 vagy akár 5), de akkor sem biztos, mert ha szar a genetikád, akkor ennyi testzsírral nem fogsz tudni ilyen tömeget megtartani.A "porok" ugyan úgy kaják! Nem csodaszer egyik sem.
2013. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez az egész életmódodat át kell formálni és akkor sem biztos,hogy sikerül.Nem szabad arra gondolni,hogy mikor lesz már kész a testem,húzni a strigulákat,hogy még hány nap.Ha nem élvezed az utat ami a végeredményhez vezet akkor nem fogod tudni végigcsinálni és ha már elérted akkor sem változtathatsz az életmódodon.Ez olyan kemény munka mint egy hegyet elhordani,de ez egy olyan hegy ami sosem fogy el.Minden nap eszedbe fog jutni,hogy tényleg akarom én ezt?Amikor a rokonaid,barátaid jókat esznek,isznak te akkor sem engedhetsz a szigorból.Egy kevésbé tökéletes,de szintén vonzó formát sokkal egyszerűbb elérni,megtartani.
2013. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Szerintem nem kell sok év. Úgy tűnik a srác a bicepszre ment rá, azt is mutatja, a válla OK, a mellizma nem túl nagy, a lábát meg nem látjuk. Alacsony testzsír%, az kétségtelen.
2013. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 juzguz válasza:
Az egyik barátomnak is ilyen test alkata van csak neki jobban kivan dolgozva a delta izomzata ő teljesen naturalban edz és kb. 5 év kellet hozzá mire elérte ezt a test alkatot ő nagyon atletikus és kissé hízékony test alkatú is, 73 kg volt és mostanára már eléri a 95-98 kg testtömeget természetesen szigorú étrend kell hozzá és sok kitartás és akarat erő :)
2013. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Tulajdonképpen elérhető egy nap alatt, csak jól kell férjhez menni...
2013. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5év alatt elérhető célirányosan kemény edzések, nagyjából fegyelmezett étrend mellett. Durván 85-90 kiló lehet a srác max és nem magasabb 178centinél így ránézésre.

Ehhez még nem kell szedni semmi koxot. Elérhető naturálban, bár tény, hogy valóban a végét tapossa a dolog.

Amúgy nem tudom mi az a 15%os testzsír amit írsz, rajta max ha 10 van... De inkább annyi se.

A tápkieg meg alap.

2013. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!