Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a bátyámat a...

Hogyan vegyem rá a bátyámat a mozgásra?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy bátyám, aki tök egészségtelenül él (cigi, kávé, nem vitamindús táplálkozás), és én rávenném, hogy legalább mozogjon valamit, mert ezzel nem fogja sokáig húzni... de nem akar, és sehogy sem tudom rávenni a mozgásra (akár fogyásra..), mivel nem kis darab. Szerintetek mivel tudnám motiválni? Esetleg valamilyen célt kitűzni, hogy ha sikerül neki, befizetem egy utazásra, vagy ilyesmi? 19/L

2013. febr. 27. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni, hiába mondogatsz neki valamit,. hogyha elkezd valamit és elér egy bizonyos szintet akkor kap cserébe érte valamit, a gond ott lesz hogy ha megkapta azt amiért küzdött, akkor abbafogja hagyni, és visszakerül arra a szintre ahonnan elindult.

Tehát hogy ez meg is maradjon olyan szinten kellene a lelkére tőrni amivel tényleg sikerülne elérned azt hogy elkezdjen magával valamit.

Hogy mivel ezt neked kéne tudnod, mert te ismered őt.

Van barátnője? Van munkahelye? Van valami hobbija?

Ha ezek közül egyik sincs akkor ott van a baj hogy nem tud aktívan tevékenykedni, így akkor esélytelen őt rávenni bármire is.

Én is ilyen voltam, de amikor lett munkám akkor sokat foggytam, de ugyan akkor rosszabbul jártam, mert a rendszertelen étkezés, felborította a bioritmusomat, sé az emésztésem sem valami jó, de sajnos ez van. Viszont jobban érzem magam, mert jobb az állóképességem, könnyebben mozgok. Barátnőm már régebben is volt nekem ezzel sosem volt gondom, de mindegyik elfogadott olyannak amilyen vagyok, és így nagy változást nem értem el vele.

A lényeg az hogy olyan megoldás kell ami egyben leköti őt, és úgymond automatikusan mozogni fog folyamatosan szinte.

Ezt lehetne egybekötni akár hobbival is, csak olyat kell találni ami le is köti őt.

A többit neked kéne tudnod.

2013. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!