Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Figyelt kérdés
Otthon szeretnék tornázni, de egyszerűen nem tudom magam rávenni! Nem fogyni szeretnék, inkább formásodni, meg mozogni, hogy ne lustuljak el annyira!
2012. ápr. 1. 16:52
 1/6 Er1k válasza:
Kapcsold ki a gépet 5 órára minden nap.
2012. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Célokat kell kitűzni magad elé, amiket el szeretnél érni.

Hiába írnánk bármit, magadban kell egy igénynek, késztetésnek kialakulni a mozgás iránt.

2012. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhatározod egyszer magad és kész. Ahol akarat van, ott út is van!
2012. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem talán úgy sikerült, hogy elkezdett jobban érdekelni az egészségem, és elhatároztam, hogy teszek érte. Az a baj, hogy ez önmagában nem válasz, mert évek óta ezt tettem sikertelenül, aztán egyszer csak sikerült.


Én is az otthonedzés híve vagyok, mert minek eljárni edzeni, pénzt kiadni, több idő, stb.

Mégis azt mondom, járj el, mert hátha úgy könnyebb lesz...


A célokkal az a gond, hogy ha nem a fogyás az, akkor a többi nem olyan látványos, és hosszútávú, sokszor évtizedes hatás. De ettől még lehetnek motiválóak, de ehhez kell valami szikra is...


Szóval, megértelek, szerintem, legalább az elején járj el...

2012. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

utolsó: emlitetted az otthoni edzést. nálad ez hogy zajlik? dvd-re tornázol? ha igen melyikre?

köszi

2012. ápr. 1. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyógytestnevelés órákon tanult mozgásokat végzek.

Össze is írtam párat, mások számára:

[link]

[link]

2012. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!