Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki lenne ilyen idősen...

Ciki lenne ilyen idősen görkorizni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,régen nagyon szerettem görkorizni. Vettem is már lassan 5 éve közel 30ezerért egy jó minőségű és szép korit, de alig használtam, mert inkább jégkorizni jártam. Most úgy rám jött ebben a napos időben, hogy jól esne korizni itt a környéken (kertvárosrészen lakok), meg sajnálom is, hogy ennyi pénzért ott áll szinte új állapotban. Talán azért tartom furának, nem is annyira cikinek, mert sosem látok korizni senkit, max pici gyerekeket és agresszív korisokat. Szerintetek? Csoporttársam is jönne velem.
2013. márc. 2. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem ciki :D
2013. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
anyáék épp múlthéten vettek:) már korábban is ki akarták próbálni,de még 40 fölött sem késő:D szal csak bátran:D
2013. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!