Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak edzés után innék...

Ha csak edzés után innék tejsavóproteint (+szőlőcukor) annak van értelme?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmi káros nincs benne, de anyagilag nem fér bele, hogy napi 3-4x igyak és amúgy is idegenkedek ettől a megoldástól..eddig tojást ettem edzés után de gondoltam ez egyszerűbb lenne.. meg talán jobb is?

DE ha pl ezt a mennyiséget el kell hagynom majd nyáron - 12órásmunkaidő miatt max. pár fél órás kocogás lesz megoldható egy héten :( akkor összefog esni az izomzatom ? Ha hülye kérdés akkor bocsi ,még kezdő vagyok és csak hobbiszinten a magam kedvtelésére kondizom más sport mellett.


2013. márc. 2. 16:49
 1/5 dirtboy ***** válasza:

elég igen,senki nem is mondott neked szerintem olyat hogy napi 3-4x kéne inni.

a lényeg hogy meg legyen a napi 2-2,5g/tskg protein normális forrásból.



izomleépülésre pedig tessék.

[link]

2013. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a kikalkulált proteinbeviteled szilárd kajából is fedezni tudod?
2013. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oldalon lévő étrendekben láttam, hogy sok helyen 3x is szerepel a turmix. Köszönöm a cikket! A 2-3 hónap kevés mozgás + rossz táplálkozás akkor elrontja majd az addigi munkát:(
2013. márc. 2. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogom tudni, nem lesz lehetőségem főzni azt kell ennem majd amit adnak(minimális választási lehetőséggel) ...a futás mellé nézek lehet valami diétás étrendet és megpróbálom azt megoldani + viszek ki itthonról hozzávaló "port".
2013. márc. 2. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A tested változása az egész napi (sok időn át tartott) étrendtől függ, na meg az edzéstől. Tehát az összkép határoz meg, kell ennyi és ennyi fehérje, meg annyi és annyi szénhidrát, meg másmennyi más dolog. A fehérjepor csak az egyik formája a fehérjebevitelnek, nem kell tőle félni. Adott egy tápanyagi küszöbszint ami az izmosodáshoz és fogyáshoz kell, a küszöb előtt kb mindegy, mit csinálsz, mert nem fog történni semmi.
2013. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!