Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok egy...

Milyen sportot ajánlotok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Járok lovagolni, de nem nagyon erősödöm tőle. Illetve néha anyum DVD-ire tornázok, de az meg unalmas.

2013. márc. 2. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fitness terem ! :)
2013. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gelazso ***** válasza:
tánc, futás, torna óra. minden mehet
2013. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia! Miota jarsz lovagolni? Milyen surun? En ket naponta megyek 2-3 orat es csupa izom vagyok! 6 eves korom ota jarok es jelenleg 14 vagyok (hetente egyszer kilovagolok szoren is 1.5-2 orat. Es csak 34 kilo vagyok), es maradek idomben gorizek. Szerintem probald ki! Es nem muszaj hozza goripalya, csak hosszu ut.

Esetleg vivas vagy kezilabda, ropi, futas, barmi amiben jol erzed magad!

A lovaglas az meg minden izmot megmozgat es azt is a mely izmokat ezert kiulsore nem igazan latszik! De ha valamit megszoritasz a comboddal, eszre veheted mekkora ero van benne!

Esetleg csinalj edzes tervet. Napi fel orat es az is jo lesz.

A gori mellett van gordeszka is. Tancsak tudsz valamit valasztani, esetleg talaj gyakorlatokat tudnal csinalni, vagy valamiket a bakon (ne tessek felreerteni!). Aki lovagol annak a bakugras is megy. Esetleg kerdezd meg a tanarodat, hogy o mit ajanl.

Remelem segitettem!

14/L

2013. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a masodik vagyok, a torna tnarod ugy is ismeri mar valamennyire a kepesegeidet, igy biztos tud segiteni!
2013. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
13%
tényleg lovagolsz?az jó 5 ezerért egy kör?
2013. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

TAEKWON-DO! ^_^

Általánosságban a harcművészeteket javaslom. Testi és lelki erősödés, plusz csomó hasznos dolgot megtanulsz, amivel meg tudod védeni magad. ÉÉÉS még fegyelmezettebb is leszel. Ha nem vagy lusta, akkor az állóképességed is növelheted. +hajlékonyság ^_^

... + a harcművészet nyelve


( Én Gödöllőn járok ITF TAEKWON-DO edzésekre, 7500 ft / hónap, minden héten 2db 1,5 órás edzés... Abszolút megéri minden szempontból ^_^ )


14/L

2013. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én a táncot ajánlom. Én 4 éves korom óta járok, és hajlékony leszel tőle, és ha olyan táncot választasz, akkor izmos is. Én pl. most pom-pom lány vagyok. Izmosít, a hajlékonyságodat erősíti, és a koncentrációt. Vagy ugyanez a talajtorna, szertorna!
2013. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem kézilabdázz. Nekem nagyon kiizmosodott tőle a vádlim, a combom és a fenekem :D Bár az úszás is jó sport, állítólag minden izmod átmozgatja. A bátyámnak 2 év úszástól hatalmas izmai lettek


14/ F :D

2013. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk taekwon-do-ra :D
2013. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
5. válaszolónak: inkább kussolj, ha nem értesz valamihez, OK?
2016. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!