Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolok és edzeni is szeretnék...

Boxolok és edzeni is szeretnék (saját testsúllyal) annyi tapasztalatom van h tudom kombinálni a meztelen harcost a fegyencedzéssel szerintetek ez segítene h jobban tudjak boxolni? (mert kettlebellezni nem fogok és úgy tudom súlyzós edzés nem segít)

Figyelt kérdés
először is koleszos vagyok és a kolesz konditermében tudok saját testsúlyos gyakorlatokat csinálni + hétvégenként DE nem pont úgy szabály szerint az elejétől csinálom a gyakorlatokat ahogy a könyvekben le van írva hanem csak ötleteket szerzek a könyvből h milyen nehezebb saját súlyos gyakorlatok vannak, hogy lehet a terhelést növelni, hogy lehet a legtöbbet kihozni az edzésből stb ja és még valami:nem úgy értem h jobban tudjak boxolni h most edzek és akk jobb leszek hanem úgy h edzek és erősödnek pl az izmaim és erősebbet tudok ütni stb
2012. aug. 31. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

az ütőerő növeléséhez külön edzés módszerek vannak.

ilyesmi nincs benne a könyvben.

plusz az ütőerő elsősorban testsúly függvénye a technika és az erő mellett.

a könyvből meg ne ötleteket szerezz,hanem van benne edzésterv,abból kezd el az egyiket.

2012. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nagyon nagy ismétlésszámok az állóképességedet az egekbe lőhetik. Én ugyanúgy boxolok és amellett szintén nyomom a saját testsúlyos edzést.(na meg emellett kettlebellt i) Ha nagyon intenziven nyomod és kitartóan (ehhez megjegyezném hogy jobb ha nem csak belenézegetsz) egyértelmű hogy rohadt erős lehetsz és kapsz egy szép kis testet is,de ezzel nem tudsz annyira ütéserőt fokozni. (ahhoz a favágást és a sok medicinezést ajánlanám)
2012. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!