Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők leírnák itt egy...

A testépítők leírnák itt egy átlagos napjukat, hogy kb. mikor, mennyit és mit esznek, illetve isznak? Én mindig olyan egyhangúan unalmasnak képzelem el.

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Max a profi testépítők esznek sokszor ugyan olyat de az sem egyhangú mert ők már profin variálnak :D

Egy amatőr testépítő pedig nem hiszem hogy nagyon válogat

2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
reggel felkelek 8 körül, benézek a hűtőbe és reggelizek nem nézem h mit ami van, aztán filmet nézek v olvasok, másfél két óra múlva irány a terem,eddig tele is vagyok energiával de volt h hazafelé meg kellett állni a közértben mert erőm sem volt hazamenni, benyomtam egy energiaitalt.Ezután dél körül kaja.majd elvagyok teszek veszek és este meg lefekszem aludni.másnap elölről minden...
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A rizs, krumpli vagy zöldség köreten kívül mit esznek? Mindig csak ezeket írják. Tésztát meg sem említik, a nokedlit pörkölttel kérdezni se merem. Meg a levesekről sem hallottam még.
2013. márc. 4. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Leves pedig jó ! :)
2013. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

csirkemellet nem is ismerem talán 2 havonta eszem, ezt az ételt utálom a legjobban, de ellenben tészta v pörkölt jöhet minden mennyiségben, v édesség

2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. Ez aztán az élet! :D
2013. márc. 4. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
esznek azok mást is,azok az étrendek amikben szinte csak rizs,csirkemell+zöldség van azok mind minta étrendek hogy az a legjobb :D de ha felmész bodybuilder.hu ra ott van 1 csomó recept 1 csomó kaja gondolom nem azért írták oda őket mert az nem eszik
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valakit a kóla-csipsz-hamburger és társai vonz, valakit meg nem. Én szeretem az étrendem, bár nagyon nem tökéletes. Szóval:

zab+joghurt

2 db tk kenyér+csirkemellsonka+zöldség

menza

csirke+puffrizs/sima rizs/krumpli+zöldség

2 db tk kenyér+csirkemellsonka+zöldség

4 db tojás

150g túró+protein (ez a legjobb, imádom :))


és heti 3x súlyzós edzés.

2013. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó azért hétvégén megy dögivel a pörkölt stb, ezt bevallom. De amatőr vagyok, kit érdekel? :)
2013. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
uccsó ez a lényeg! nem kell annyira számolni a kaját, hanem érzéssel ha éhes vagy eszel én úgy vagyok vele bármit amit megkívánok megeszek ha épp milka csokit akarok megeszem, de nem is feszélyez h mindig az órát nézzem h hoppá letelt 3 óra megint , és kaja van
2013. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!