Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő kb átlagos genetiká...

Mennyi idő kb átlagos genetikával jó étrenddel és kemény edzéssel egy ilyet kihozni? (KÉP)

Figyelt kérdés
Szálkás testalkat vagyok, karom az 31-es, nagyrésze izom, viszont mellizmom kevés van,szinte alig.
2013. márc. 5. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Hol a kép?
2013. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a lényeg lemaradt:SS:D

[link]

2013. márc. 5. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
fél év max szerintem
2013. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
tuti nem félév... sokkal több
2013. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
mikor elkezdtem edzeni kb így néztem ki, pedig akkor súlyzó sem volt a kezembe
2013. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

ez a srác egyszerűen sovány... diétázz.


amúgy milyen az átlagos genetika? talán genetikus vagy, és már ilyen sok genetikai akármit láttál?

2013. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
én 55 kilósan kezdtem el edzeni és fél év után már néztem igy ki, ekkora fényeknél nem nehéz izmosnak tünni
2013. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
söt, nem ilyen fogpiszkálókat neveztem karnak
2013. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

ránézésre ez is egy 31-es kar. Ha csak egy kis mellizom kell neked meg egy kicsi has akkor fél év elég bőven (szerintem), de minden attól függ, hogy milyen az étrended és milyen az edzésed.


Tényleg kemény edzéssel ne kezd, ha nincs nagyon sportos múltad, inkább az elején (mondjuk 1 hónap vagy amennyit te érzel) egy átlagos edzést csinálj, mozgass meg szépen mindent, ismerd meg a határaidat, lődd be a célokat, barátkozz a feladatokkal.

Ha nagy, mély vízbe ugrasz lehet 2 hét alatt teljesen elmegy a kedved, inkább szépen lassan. Még a lassúval is fogsz érezni változásokat magadon ami egy tök jó morál növelő! (lassú alatt nem heti egyet értek, simán befér heti 3-4 is, csak ne strapáld halálra magad)

2013. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Minek akarsz ilyen giliszta lenni?
2013. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!