Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a harcművészet...

Melyik az a harcművészet amelyik az ember gyenge (érzékeny) pontjait támadja? Pl: orr, állkapocs, torok, ádámcsutka, térd, nemiszerv. Stb Hogy ezzel üsse ki, akár öléssel.

Figyelt kérdés
Én a Wing Chun ra gondoltam ez eddig a legszimpatikusabb nekem. Ja és Krav Magát ne irjátok az nincs a közelbe és amúgy sem harcművészet.

2013. márc. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

a kyusho jitcu.

de amit felsoroltál az már egy fokozat.

először nem ártana rendesen bunyózni,védekezni megtanulni,küzdelmi tapasztalatot szerezni ökölvívó edzésen.

és ha már meg van az alap amire lehet építeni,akkor lehet azt továbbfejleszteni.

2013. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
erről szól minden harcművészet
2013. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Wing Chun
2013. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
wing chun kifejezetten gyengepontokra megy valamint arra hogyan kell az ellenfél erejét a saját oldaladra állítani,egyszóval nem csak a puszta erőre épül így szerintem nem szükséges előtte box-ra járni én sem tettem és semmi hátrányom sem volt belőle....legfőbb a gyorsaság és a reflexek....mondjuk én előtte vívtam így lehet az is közre játszott
2013. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!