Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasprésnél előbb fájdul meg,...

Hasprésnél előbb fájdul meg, fárad el a nyakam, mint a hasam, nem tudok rendesen edzeni. Így látatlanba valaki? Szarul csinálom, vagy csak hozzá kell szoknia (megint)?

Figyelt kérdés
Régen hasaztam, akkor nem volt ez... Most jött elő, mikor újra elkezdtem.

2013. márc. 6. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott néha, olyankor túl feszesen tartom a nyakam , erőlködök vele. Próbáld meg ellazítani és megtalálni azt a helyzetet ahol nem fáj a nyakad.
2013. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs, megint 1. vagyok. Ha nagyon fáj és már sehogy se jó, akkor hagyd abba egy kis időre pihenj pár percig és késöbb folytasd, utána jobb lesz.
2013. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Glissade* ***** válasza:
A kezeiddel támaszd meg a nyakadat.
2013. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kezdj el nyakra edzeni külön,hogy megerősödjön.

azért fáj,mert gyenge.

amíg megerősíted a nyakad végezz lábemelést,ha megy akkor függeszkedve.

a nyak hátsó részere ez egy jó gyakorlat-

http://www.youtube.com/watch?v=xtVs59VBdtU

annyi,hogy a videón lévő majom túlhúzza,egyenesig szabad csak húzni,ne hajtsd hátra a fejed és sokkal koncentráltabban lassabban érdemes,mert meghúzódhat,túlfeszítheti a porckorongot.

olyan súlyt válassz amivel megy 20 ismétlés.

heti 2x,3x20 elég rá.

1-2 hónap alatt megerősödhet és nem fog fájni.

2013. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy sztem ha a nyakad mögé fogsz hasprésnél azzal csak jobban húzod a nyakad ha nemtod hogy kell csinálni, ugyh sztem ne érjen hozzáé a kezed a nyakadhoz csak rakd oda. énis így szoktam
2013. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi !
2013. márc. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!