Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosítás kezdésnek súlyzós...

Linkoln kérdése:

Izmosítás kezdésnek súlyzós (olyan súlyokkal hogy kb 10 emelés jól elfárasszon) ÉS fekvő meg fegyencedzés keverten ciklusokként?

Figyelt kérdés
Ez így hatékony, vagy külön kéne? Nem annyira sok izmosodást várok (3 max 4 kg izom úgy 5 hónapon belül, mellette figyelek a kajálásra, MOST KEZDTEM)
2013. márc. 6. 21:29
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem mehet keverten.
2013. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem edzettél, akkor 1 hónap alatt is meg lesz a 3-4 kg izom. Én fegyencedzést sosem használtam. Vannak olyan ismerőseim akik igen, már 3 éve csinálják, ők azt mondták, hogy HÚ nagyon jó, nincs jobb annál, aztán 1 év se kellett rendes edzéssel nem hogy jobban is nézek ki, jóval nagyobb súlyokkal is csinálom mint ők. Szóval az én tanácsom, ha el tudsz menni rendes konditerembe és meg tudsz minden izmot rendesen edzeni, akkor fegyencedzést el is lehetne felejteni..
2013. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokat javasolsz? (Főként mell, váll, felkar, hasizmok) Tényleg köszönöm a válaszod! Jövök neked egyel! De még annyit hozzárakok hogy nem elsődleges cél csupán a tömeg felszedése. Csupán a szálkásság sem cél, hanem inkább hatékonyság, és pár kiló izom mert egy kicsit több kellene.
2013. márc. 7. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve heti hányszor csináljam? Étkezés nem tökéletes, de igyekszem regerenálódni.
2013. márc. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!