Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor fog kialakulni a 4....

Csokiskeksz15 kérdése:

Mikor fog kialakulni a 4. kockám és van ennél jobb edzés terv?

Figyelt kérdés

Szóval egy 13 éves fiú vagyok és 166 cm és 47 kg.

Az edzés tervem:

1.-Szobabiciklizés 15 percig

2.-Has edzés 50 Felülés,Aztán felteszem a székre a lábam úgy felülés és még 1x 50db felülés.

3.-Kéz edzés ráfekszem (háttal a székre) és úgy emelem a súlyzót 10db (8kg súlyzó összesen)

4.- Fekvőtámasz 30db (felteszem a lábam a székre és úgy)

Ja és diétáztam is ,már van kettő kockám egy éve edzek és tudnátok ennél jobb edzés tervet ajánlani + a 4.kocka mikor fog kialakulni?

Előre is köszönöm a segitséget.



2013. márc. 7. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] innen válogass. És hagyd a felülést, mert egy idő után belefogsz őrülni, és a motiváció =lesz a nullával hogyha már több százakat csinálsz. csinálj hasprést, lábemelést nyújtott lábbal és egykezes hídtartást. a fekvőtámaszt meg nehezítsd, tegyél a hátadra súlyt, és avval szélesen csináld először feltett kézzel, majd a földön, majd feltett lábbal:mellre, és ugyanezt tricepszre, annyii különbséggel hogy a két kéz érinti egymást, nem a vállszélesség 2x-ese a 2 kéz közti távolság. jah és kéne húzódzkodnod is meg tolódzkodnod.
2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia :) Én ezt így csinálnám:


-Szobabicikli szerintem jó...mondjuk ha nem nagyon fáradsz el benne meghosszabíthatnád 20 percre :)

-A has edzésnek jó a felülés, de csinálj 100 db-ot 50-50 egy perces pihenővel... És ami ég nagyon jó az a lebegőülés 2x 25 db meg ilyen banán helyzetben hashinta..lehet hülyén hangzik de csak egy kicsit elemeled a lábadat, és a kezedet a földtől és úgy csinálsz 2x 50 db "hintát"..:D

-A súlyzót nemtom..kézerősítésnek még tudom ajánlani: valahova felmászol akár egy fa is jó csak úgy hogy lógj és csinálsz 3x 5 felhúzóckodást:) Ha jobb lehetőséged is akad (bordásfal) Ezen a legfelső fokról lelógsz és lábemelés a fejed tetejéig..amennyit bírsz (én pl. 3x 20 )

-fekvőtámaszból nagyon kevés a 30 db! : Szék nélkül csinálj 2x 25-öt széles kéztámasszal, majd 20db ot szűk kéztámasszal (összeérnek az ujjaid) és még 30 olyat hogy 15nél a bal lábad lendíted fel karhajlítás közben 15nél pedig a jobbat, és ezt az utolsót egyben :)))


Én 14 éves lány vagyok :) Szertornázom..és van kocka hasam is ^^ Remélem tudtam segíteni! Hajrá :D

2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. márc. 9. 19:22
 4/7 hungardista válasza:
Én 14-éves fiú vagyok :D 2-éve járok erőemelő versenyekre stb.. nekem is van kockám de a diéta fölösleges ... még fejlődésben vagy ! minnél több hús ! csibemell stb... és ha gondolod privátba küldök egy edzéstervet ami nekem is bevált ! :)
2013. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hundardista mennyit nyomsz fekve, guggolva?

U.I.: sry off.

2013. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hungardista válasza:
Gugolva 70kg ..
2013. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megvan a 4 kockám ! :))
2013. aug. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!