Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez melyik szerek...

Testépítéshez melyik szerek hatnak rendesen, amik nem vágják tönkre az egészséget?

Figyelt kérdés
62 kilogramm vagyok, nyárra szeretnék 70 lenni. Étkezni jól nem tudok sajnos a kollégiumi koszt miatt. Miket ajánlanátok?

2013. márc. 10. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendes étkezés nélkül semmit nem tudsz csinálni. tablettákból nem lesz izom.

De a kérdésedre az a válaszom, hogy a kiegészítők és a természetes cuccok, energizálók. tesztoszteronfokozó tizenéves korban felesleges, a szteroid meg ugyebár ártalmas. kiegészítőkön ezeket értem: protein, aminósavak(pl. BCAA, glutamin) dextróz (vitargó/szőlőcukor) illetve haladóbbaknak kreatin.

2013. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt még utána írom: 16 éves vagyok és dohányzom is.:S
2013. márc. 10. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Az értelmes válasz az elsőnél van, de te úgyse tudod azt felfogni, értékelni. Szóval a mai divathoz híven, danabol 1000rel, cigóktól szar árért megkapod.
2013. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fel tudom fogni, értékelni is tudom. De ha már étkezni nem tudok rendesen, akkor elkezdtem tablettákban gondolkozni. Danaboll-t és a többi illegális szer engem nem izgat...
2013. márc. 10. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már étkezni nem tudsz rendesen, felejtős a dolog. Ha meg cigizel, még felejtősebb.
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív kommenteket-.-
2013. márc. 10. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak köszönd hogy olyan életvitelt élsz ami mellett nem lehet rendesen edzeni, nehogy már engem hibáztassál a saját hülyeséged miatt.
2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

látom nem nagyon érted, kérdező.

itt egy példa.

van egy golfod.

szarul megy, senki meg nem nézi, tök átlag...kicsit többet szeretnél, főleg ha zöldnél indulsz , ne égj be...nagyon.

benzines a verda.raksz bele turbót, kompresszort esetleg nitrót is.

Jó lesz a verda menni is fog, legyőzője nem lesz, az erő dübörögni fog, az önbizalmad az egekben lesz.De kell hozzá üzemanyag, méghozzá nem is kevés, mivel teleraktad motortunninggal, zabálni is fog mellé, hiába a nagy erő, táplálni is kell azt a pici 1.6 os motort.

De a lényeg, vehetsz bele minőségi üzemanyagot is(pl schell w power racinget)akkor aztán még jobb lesz a motor, még több teljesítmény.

DE mindez pénzbe is kerül ám.

mivel ez példa volt, remélem le tudod fordítani a gyúrásra vonatkoztatva is.

2013. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 clint ***** válasza:
leszoksz a dohányzásrólés hizol annyit talán. Amugy semmitől. Még a danaboltól sem.
2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
étrend nélkül semmivel nem tudsz tömeget növelni, mivel a szükséges tömeget az ételekből építené be a szervezeted, és igen a dohányzás lassítja, rontja az emésztés hatásfokát, így egy dohányosnak, még több tápanyagot is kellene bevinnie ahhoz, hogy növelje a tömegét, mint egy nem dohányosnak.
2013. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!