Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi alvás kell a testépítés...

Mennyi alvás kell a testépítéshez?

Figyelt kérdés
Pl ugy fogok fejlődni hogy lefekszek mondjuk éjjfelkor de alszok reggel 8-ig? vagy ha felébredek éjjszaka mondjuk 4-kor de alszok rá még 4 órát az visszavesz a fejldősből? ugyhuzamba kell a 8 óra?
2013. márc. 11. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyolc óra lenne az ideális alsó határa. A több, mégjobb. Ha napközben is be tudsz iktatni valamennyit, az is jó.

Én is fel szoktam ébredni éjszaka, legalább egyszer, néha többször is, de szerencsére vissza is alszom. Ha nagyon nyugtalanul alszol és emiatt nem kielégítő az alvásod, akkor keresd meg az okát, és próbáld meg megszüntetni.

2013. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8 óra a minimum, vagy az is jó ha este alszol 6ot és napközben 2 őt

ha felébredsz mondjuk este pisilni és visszafekszel egyből akkor az nem hiszem hogy sokat visszavenne a fejlődésből

2013. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így van alszok mondjuk hát órát és utánna felkell kellnem pisilni de egyből fekszek is vissza és alszok még 2-3 órát, de ha későn fekszek le és faradt vagyok akkor meg megvan egyhuzamba a 8 óra, fene se érti:)
2013. márc. 11. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a munka mellett csak 7- 7,5 órát alszok,de hétvégén bepótolom ,mert olyankor 10- et ! :)
2013. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem egyénfüggő is. Van olyan ismerősöm aki 3-4 óra alvással is elvan, nem rossz formában, én ennyivel mozdulni nem bírnék hosszú távon.
2013. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja genetika ez is kinek mi elég.
2013. márc. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!