Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem fehérje port, mivel...

Vettem fehérje port, mivel tudnám ízesíteni hogy ne legyen ilyen ihatatlan?

Figyelt kérdés

tehát a pontos nevét nem tudom mert a tasakját kidobtam, de nem dobozban van hanem fóliában, sárga-fekete a csomagolása és valami matrix-os akármi...

és az van ráírva hogy naponta 1-4 adagot lehet meginni, és az előbb csináltam egy adagot 3dl vízhez 24gramm por, adtak hozzá ilyen kis méridzsgét, és egy olyannal 24g állítólag, és olyan borzalmas íze van meg szaga hogy csak naaa....

már tettem bele cukrot is meg kakaóport is, de nem lett jobb csak talán egy picivel ihatóbb, aztán még nagyon csomós is maradt, akkor felmelegítettem, akkor annyival lett jobb hogy elbírtam keverni a port, de akkor még mindig vannak benne valami darabkák ami miatt nem bírom folyamatosan nyelni hanem rágni kell


mit csináljak vele? vagy esetleg nem vízhez való hanem tejhez?


2013. márc. 12. 17:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
na megtaláltam a pontos típusát! itt van: [link]
2013. márc. 12. 17:16
 2/12 A kérdező kommentje:
csak annyival különbözik hogy csokis ízű az enyém...
2013. márc. 12. 17:16
 3/12 anonim ***** válasza:
pontosan ezért nem kell olcsón venni proteint.
2013. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vettem már máskor drágábbat valami piros csomagolásút, annak nagyon jó íze volt...
2013. márc. 12. 17:39
 5/12 A kérdező kommentje:

de most csak ilyenre volt pénzem, és ez nagyon rossz, de kidobni nem fogom, mit csináljak vele hogy iható legyen?

tejben jobb lenne? csak tejben lassabb a felszívódás

2013. márc. 12. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Ízesítsd fahéjjal, kakaóval, banánnal, pár szem leturmixolt gyümölccsel ...
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a haverom is vett egy ugyanilyent, azt mondja hogy tejjel itta, és összeturmixolta, és úgy nagyon jó volt, de hát a turmixolás is ugyan az mintha én csomómentesre elkeverem, szóval akkor a tej miatt iható csak, szóval tejjel kell akkor innom


esetleg a lassabb felszívódás miatt igyam edzés közben?

2013. márc. 12. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Tejjel nem hogy fehérjét nem szabad inni, de tejet magát sem..

Sajna nincs más megoldás, le kell nyomnod ilyen formában , vízzel.. Nekem is volt már rettentő rossz ízű fehérjém, szépen egy levegővel benyomtam. Ennyi.

2013. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kolbásszal.
2013. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!