Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt mondták nekem, hogy...

Azt mondták nekem, hogy edzések után kéne innom olyan porokat ahhoz, hogy izmosodjak látványosan. Én azt annyira igazából nem akarok, mert az igazándiból nem bízok bennük (egézségügyi téren), mit kéne innom edzések után? Tej banán Tojás turmix talán?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 00:47
 1/8 Osynho ***** válasza:
A lisztben, porcukorban bízol? Azok is porok.
2013. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Humma Kavula válasza:

Izmosodni akarsz?

Megmondom én!

Heti két ampulla sustanon felváltva a farpofákba pl kedden jobb pénteken bal..ebböl kb 25db.

és hozzá piramisban naphosim vagy thai anabol vagy hasonlo.de ne anapolon 50-et.csak valami lazát,egyszerüt. kb300db elsönap egy második nap kettö... egészen nyolcig majd vissza.Gyúrjál mint az állat.edzés pihenönap felválltva.egyél mindent.pörkölt nokedli saláta stb...

jó magyarosat.mérd a vérnyomásod. ne menjen 180fölé.na ez látványos lesz.

Bevállalod???

ha nem, még mindig ott a banánturmix.

2013. márc. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Butaságra nincs orvosság sajnos. Nyilván lehetne kereskedelmi forgalomban kapni ezeket, ha bárkinek bármi baja lenne tőle. Voltak ilyen szerek, pl Jack3D, be is tiltották. Itt nem évente van 1-1 ellenőrzés, hanem naponta több alkalommal.
2013. márc. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell porokat szedned, ha képes vagy annyit enni rendes kajából. Egy idő után, ha nem unod meg az edzéseket, akkor úgyis utána olvasgatsz, egyre több infód lesz, és akkor már kialakul egy másik képed a porokról, és te tudod majd eldönteni hogy kell e neked vagy sem, a nélkül hogy itt kérdeznél.
2013. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a legdurvább amit eddig hallottam edzőteremben vmi nagyon okostól

h azért kell szőlőcukrot enni edzés után mert tele van fehérjével azért olyan fehér a por is.a haverjai meg helyeseltek, és rángatták tovább a súlyokat.

kb a kérdésed is ilyen szintű.

2013. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen okosok, hogy ami fehér abban biztos van fehérje. Egyik ismerősömet nem lehet meggyőzni semmilyen táblázattal arról, hogy a fehér rizs fehérjetartalma elenyésző... :)))
2013. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez pont tegnap készült cikk. Neked való.


[link]

2013. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami egészségtelen lehet benne,az pl.az aszpartám,aceszulfám-k(ezeket amúgy egy átlagos bolti édességben,pl.tejberizsben is megtalálod)tehát egy-két ilyen adalékanyag.Egyébként ezt leszámítva nyugodtan ihatod.Keress olyat amibe nem raknak ilyen anyagokat,ha ez zavar.
2013. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!