Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leggyorsabban milyen edzéssel/...

Leggyorsabban milyen edzéssel/gyakorlatokkal fejleszthetném a sprintsebességemet? 17F

Figyelt kérdés
Focizok, és állóképességem megvan, csak van rajtam egy kis felesleg, 176 cm és 69 kg vagyok, nem tudom, hogy mennyire szól ez bele, de szeretném fejleszteni. Mivel tudnám leggyorsabban? heti 2-3x edzés és 1x van meccs.
2013. márc. 13. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
alapgyakorlatok(súlyzós)+ futás
2013. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt gondoltam, hogy futás... Mert foci közben nem futok?

Most csak azért nem fogok elmenni a terembe, hogy heti 1x lemenjek lábazni. Másnap meg sem tudnék mozdulni tőle, és az kellene még, hogy emiatt legyen kilőve 1-2 edzés a héten, vagy akár a meccs is.

2013. márc. 13. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor mit akarsz tenni? Fehérjét inni?
2013. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leírtam mit akarok tenni. Eddig nem jött rá válasz. Iszok fehérjét, ha kell, van itthon. Nem értem, hogy jött ide.
2013. márc. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!