Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves leszek, késő elkezdeni...

17 éves leszek, késő elkezdeni a birkózást? Kisebb koromban 1 évet birkóztam. Nem versenyszerűen csinálnám.

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen kezdtem, kb 1,5 éve nyomom, szerintem kezdd el!

Bár tény, hogy az első év nem volt sikerekben gazdag,ha lemész, készülj egy pár komoly "pofonra" az első hónapokban, de már azért elég jól megy magamhoz képest.

2011 szeptemberében mentem le először, de nyáron már voltam edzőtáborban - napi három edzés, a nehézsúlyú csoportban egy hetes időtartam, de bírtam!

Versenyen még nem indultam.

A lényeg, hogy ne gondolkozz rajta sokáig, hanem menj le és csináld!

Amúgy melyik városban laksz?

2013. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még valami:

Kozma István kétszeres olimpiai bajnok nehézsúlyú kötött fogásban 18 évesen kezdte a birkózást és sajnos 30 évesen halt meg autóbalesetben.Tehát későn kezdte, de 12 év alatt "meghódította a világot". :)

2013. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sárvár,de Szombathely is jó lenne mert oda járok suliba.
2013. márc. 15. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szombathelyen van birkózás, ráadásul elég jó.
2013. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!