Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcmüvészetet akarok tanulni...

Decsi46 kérdése:

Harcmüvészetet akarok tanulni milyok a leg jób és mijen?

Figyelt kérdés
Az iskolába mindig meg vernek! Már el keztem gyurni ès erösebb is letem de szeretnèk harcmüvèszetet tanulni (a hejesírásom azèrt szar mert diszleksziás vagyok) mijet ajálotok (13èves vagyok)

#sport #Segitszèg #harcs müvèszet
2013. márc. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ált suliban kezdtem el karatézni, nem bántam meg, ahol megfordultam iskolában, mindig kihasználtam h tudok verekedni, ezért nagyon tiszteltek, tartottak tőlem.

emlékszem középiskolában a bemutatkozásom gyors volt , első nap bekóstolt vmi hülye gyerek...szerencsétlenségére.

tarkón rúgtam egy akkora köríves rúgással h a falat is lefejelte.

na onnantól respect volt! sztem karatézni tanulj, kyokushin karate.

2013. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
2013. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönjük a hitgyülekezet nevében wampa testvér xd
2013. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is diszlexiás vagyok ez nem ok arra, hogy így írj... most legszívesebben én is megvernélek minden diszlexiás nevében. Harcművészet, és harcművészet között nem igazán lehet különbséget tenni, a különbség csak harcos és harcos között létezik. ha egy beszari nyuszi vagy, akid mindig mindenki megver, akkor akkor is beszari nyuszi maradsz, ha kungfumester leszel...
2013. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!