Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2 spinninggel van esélyem...

Heti 2 spinninggel van esélyem nyárra jól kinézni?

Figyelt kérdés
Emellett odafigyelek az egészséges étkezésre is, igyekszem sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztani, csokikákat elhagyni, de azért megszállott diétákba nem akarok kezdeni. Igazából izmosodni, erősödni szeretnék, és leadni a zsírréteget, ami rajtam van. Most 175 cm-hez vagyok 65 kg, a súly maradhatna, csak zsír helyett izom kéne:( Van rá esélyem?

2013. márc. 17. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább futni menj sokkal több kalóriát éget, és jobban is izmosít.ha jó a diéta akkor pl a nőknél heti 2-3 futással is egy jó feszes forma érhető el.ha fiú vagy akkor sztem heti 1-2 súlyzós edzés sem ártan, de ne vidd túlzásba
2013. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A futás izmosít? Gratulálok, te szerencsétlen.
2013. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Izmosodni és fogyni nem tudsz egyszerre
2013. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jártam futni, amitől valóban fogytam, de egyáltalán nem izmosított. Emellett marhára untam, ezért szeretnék valami közösségi dolgot, ahol van motiváló erő.
2013. márc. 17. 10:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok.
2013. márc. 17. 10:33
 6/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Én egyébként azt hallottam, hogy a spinningtől az izmok is elfogynak. Bár sokat nem tudok róla, azt hiszem ezek ilyen intervallum edzések, azt meg nem biztos, hogy előnyös 1-1,5 óráig csinálni, mert tényleg az izomzat rovására mehet. Egyébként a gyümölcsökkel csak csínján, mert sok bennük a cukor. Az, hogy nyárra, hogy nézel ki csak rajtad múlik. Ha sok rajtad a zsír még akkor is nézhetsz ki jól nyárig. Azért egy étrendet nem ártana tartani, úgy könnyebb lenne.
2013. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

második!!

a futás izmosít nem csak a súlyemelés!

gratulálok te szerencsétlen!! XD

2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha az a célod,mint amit leírtál,akkor hogyan jönne ahhoz a spinning egyedül?:).

kezd ezzel-

[link]

a pihenő napokon meg mehet a spinning.

és valami ilyesmi étrendből indulj ki-

[link]

2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7


Ha szerinted a futás izmosít, fogyatékos barátom, akkor javaslom, hogy takarodj vissza általánosba, és a biológia órákat ne csak alvásra használd.


Komolyan mondom...hogy lehet ilyen gyökér valaki...és még büszke is rá.

2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A spinning nagyon hatékony. Már egy meglévő kondícióval és kinézetem volt a rendszeres sportolástól ( görkorcsolya - versenyszerűen, röplabda ) De kb. 2-3 hónapja járok heti kétszer spinningre edzésre a világ legjobb edzőjéhez, és már kőkemény a combom, ez nem vicc!!:) Rengeteget fogyott és formálódott pedig nem volt elhanyagolva. Az edzés edzőtől is függ, a pulzus szám sem mindegy. Spinning közben is vannak futások, illetve mászások, hegyi jumpok -persze biciklin:) Én csak ajánlani tudom!!!!!!

17/L

2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!