Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin úgyis növel izom...

A kreatin úgyis növel izom tömeget, ha mellette nem szedek semmit vagy egymagában nem ér semmit?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Növeli akkor is !

Mellé sok vizet ! :)

2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fontossági sorrend: rendes étrend, rendes edzés ( kezdőknek szerintem fordítva, de ebbe ne follyunk bele), fehérjepor+ dextróz, és csak ez után jön a kreatin, l-karnitine, glutamin es bcaa(ami inkabb szalkasitasnal fontos) es a teljesktmenyfokozok.
2013. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
NJT: menjünk belé: 1) melózz, 2)olvass 3) kérdezz 4) végy minket komolyan, hogy komolyan vehessünk téged, és 5) innentől vitás, de ideáig el se jutsz, szerintem kreatin, ha szegény vagy mint én.
2013. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Töltögetheted a kreatinraktáraidat, de ha nem tudod, hogy az izommunkában mi a szerepe, akkor nincs miről beszélni. Irdatlan hasmenésre viszont számíthatsz, ha edzés nélkül kreatin-kúrát csinálsz, egy deka izom nem fog így feljönni.
2013. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!