Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnővelő helyes használata?

Tömegnővelő helyes használata?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy edzés után minél hamarabb ajánlatos beszedni, mert akkor hatékony, de most szereztem ezt a BIOTECH CREATINE PH-X-et itt meg azt irja reggel kapjak be 2 kapszulát éhgyomorra aztán edzés előtt 80 perccel 2-t de legyen étkezős előtt 60 perccel, utána edzés után 2 kapszulát.

Hát reggelre semmiféleképp nem szoktam bevenni (nincs annyi lóvé hogy csakúgy zabáljam :D) De ez az edzés előtt meg edzés után is, hát nem tudom.

Mit javasoltok?



2013. jan. 16. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk szoktam edzés után inni bioteches fehérjét is, nekem az bejött, de kreatinban még nemigen próbáltam
2013. jan. 16. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:

CSAK edzés után használj gyors ch-t tartalmazó tömegnövelőt. Máskor ne csesztesd vele az inzulinszintet. Edzés előtt 1-1,5 órával szilárd, teljes étkezés menjen!

A phx megy egy gazdaságtalan, kapszulás sz@r. Monohidrát port vegyél máskor!

2013. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy te a kreatint nevezed tömegnövelőnek? Akkor el vagy tévedve:

a kreatin az egy aminosav származék. A tömegnövelő pedig:protein + szénhidrát egybe keverve, pl:Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..

Ezekhez is tartalmazhatnak még hozzáadott aminosavakat, esetleg NO-fokozókat stb, de lényegében fehérje+ szénhidrát.

2013. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan Montezes volt.
2013. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg? :)
2013. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!