Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reális elképzelés a WWE?

Reális elképzelés a WWE?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nagyjából 4 éve foglakozunk a haverommal pankrációval. Ithon-i Ring ben.. Az alap fogásokat viszonylag rendesen megtanultuk Wrestler iskolák videói alapján. Kondizunk 2 éve. Szeretnénk a HCW hez járni. De esetleg más teendő a cél érdekében ?

2013. márc. 18. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a hcw-ig reális.
2013. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy értem hogy 3 év mulva már WWE . Rengeteg munka után. a HCW ből elérhető lenne ?
2013. márc. 18. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

majd ott elmondják a srácok.

arnold-ból is kormányzó lett nem?

http://www.youtube.com/watch?v=h5faJKUish8

sőt!még hhh-t is leverte:D.

2013. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igy van :) Shaq is adott a Big show nak :'D
2013. márc. 19. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
semmi közük hozzá onnan esélytelen ..
2013. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha a HCW-hez mész, előbb lesz esélyed arra, hogy kijuss japánba, mint a a WWE-be. Nem a levegőbe beszélek, a HCW srácok inkább a japánokra néznek fel, hiszen sokkal durvábban nyomják, mint amerikai társaik. De szerintem még mi is durvábbak vagyunk náluk. Az a helyzet, hogy a WWE egy nagyon gagyi szappanopera, mást nem tudok rá mondani. Sok a duma, kevés bunyó, na a HCW-nél ez fordítva van.


Amúgy meg kimenni a WWE-hez? Otthoni pankrátor ring? Öcsém, ha 12 éves lennél érteném is... De azért 16 évesen már igazán ideje volna felnőni.

2013. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. vagyis előző! Majd unja minden egyes napját egy irodában vagy egy árruházban stb. (ebbe most nem akarok belemenni)

Tudom, hogy senki nem azért dolgozik mert jól szórakozik. De én inkább csinálnám azt amit szeretek kevesebb pénzért, csak ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak.


HCW-be szívesen bevesznek havi 6.000ért edzésre. Igen a japán durvább, de a pankráció lényege nem az, hogy összetörd magad hanem, hogy lehengerlő és látványos mozdulatokat produkálj amit elképedve fog nézni a közönség.


16évesen elkéne kezdenetek eléggé ráfeküdni a témára, hogy késöbb legyen esélyetek ha külföldben gondolkodtok pl: Anglia -innen már 1°-al könnyebb kijutni amcsikhoz. Vannak kiképzőtáborok természetesen nem MO-n.


Nem az alapfogások a lényeg, azt bárkinek megtudják tanítani. A következők fontosak:

-Legyen érdekes az arcod (lehet: Tenérbemászó, gonosz, sunyi vagy szimpatikus.

-Tudj jól angolul.

-Tudj szép mozdulatokat csinálni pl: a suplexet ne behajlított térdel stb.

-Tudj jól esni.

2013. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ :)
2013. márc. 24. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen elképzelhetetlen a WWE... Ha tudnál valamit a wwe ről meg a múltjáról akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést... Nézd meg a wwe -t !! Tele fiatal tehetségekkel akiket magasról lesz@r a wwe és csak jobboltatja őket egy john cena -t aki tehetségtelen egy 0 aki csak fekszik a meccs 85% -ban majd felpattan hopp ugyanaz a 2-3 egyszerű unalmas mozdulata és nyer... Ennyi. A jelenlegi wwe be már nem is a tehetség számít hanem, hogy kit tudnak eladni, ki mekkora név stb.. + a wwe be neagyon fontos, hogy tudsz bánni a mikrofonnal ha 0 vagy vele akkor ennyi is voltál... Meg szerinted hányan akarnak a wwe b ejutni? Hányan mennek el oda, hogy kapjanak egy esélyt? kb napi 100-150 pankrátor minimum...
2013. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!