Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám javítani a 2...

Hogyan tudnám javítani a 2 km-es futás rövidebb időn belüli lefutását ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
15 nap múlva felvételizek 2 km-es futásból. Tavaly 9 perc alatt futottam le, kb most is annyi idő alatt. Sajnos az egészségi állapotom miatt nem tudtam idén még futni. 15 nap alatt elérhető-e az, hogy esetleg 9 perc alá tudjak menni? Tudnátok esetleg valami tápkieget, vagy valamilyen teljesítményfokozót ajánlani? Ilyenre gondolok pl. hogy Hotblood!(Sajnos sosem voltam jó futásból, nem iszom, nem dohányzom, 20 éves vagyok, 175 cm, 80 kiló vagyok)Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is!
2013. márc. 19. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem lehet olyan nagyon sokat javítani. Esetleg megpróbálhatnád, hogy az utolsó néhány száz métert meghúzod, és az utolsó 100 méteren sprintelsz, ha bírod. Vagy futhatnál mondjuk 2.5-3 km-t a következő 2 hétben, hátha lesz annyi állóképességed, hogy lefusd gyorsabban azt a 2 km-t.
2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Várom még a segítségetek! Köszi!
2013. márc. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!