Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformálás-feszesítés...

Alakformálás-feszesítés céljából szerintetek melyik a hatásosabb: a szoba/sima bicikli, guggolás v futás? Vagy vmi egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
10kg-tól szabadultam meg viszonylag rövid időn belül, sport nélkül és hát ez meg is látszik a lábaimon, főként a combomon, eléggé petyhüdt. Köszi

2013. márc. 20. 16:48
 1/4 anonim válasza:

Comb és popsi formálására a lépcsőzés a legeslegeslegjobb! :-)

Jó a futás és a guggolás is amúgy, meg a bringa is, de ha látványos eredményt akarsz viszonylag rövid időn belül elérni, akkor lépcső!

2013. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább guggolás-kitörés, futásból max sprint, a lötyögés semmire nem jó. Persze az izom nem levegőből lesz, normális étrend is kell hozzá, így ha amúgy még szeretnél zsírt leadni, dönteni kell, melyiket akarod előbb.
2013. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

van taposógépem, meg guggolni is szoktam.

zsírt már nem igazán, inkább csak a bőrömet kéne rendbe hozni... :s

2013. márc. 20. 22:05
 4/4 Sishi válasza:
Szia! Először is gratulálok az eredményhez, de ha meg is szeretnéd tartani ezt a formát, akkor nem ártana valami mozgást is végezni. Én speedfitness-szel edzek, mert másra nincs időm (meg kedvem sem igazán :P) És ami nem elhanyagolható: a bőröm is sokkal feszesebb lett tőle. Szerintem próbáld ki!
2013. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!