Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket ajánljátok jobban?...

Melyiket ajánljátok jobban? Melyik a jobb? Pow3rd 2. 0 vagy a Hot blood 2. 0?

Figyelt kérdés
Esetleges mellékhatást ha észleltetek az is érdekelne , de legfőképp az ,hogy melyik dob fel jobban állóképesség/erő terén edzés közben ? melyiket válasszam ?

2013. jan. 31. 23:40
 1/8 dirtboy ***** válasza:
kettő közül a hot blood a jobb de attól még jobb az xplode 2.0
2013. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Összehasonlítási alapom nincs, de a Pow3rd-et használom, azt nagyjából össze tudom foglalni ha érdekel. Nekem a gyárilag megadott 7g-os adag nem igazán volt elég, alig éreztem valamit, így én 10g-ot iszom. 89kg vagyok, talán emiatt kell több, fene tudja.

A hatását tekintve átlagosnak mondanám (bár lehet csak én vártam azt, hogy szupercsillagharcossá változom), de erőben semmit nem hozott és állóképességben is csak minimálisat, viszont mentálisan "élesít", kb 10 perc alatt rá tudok hangolódni az edzésre. Korábban sokszor volt, hogy lementem mert kellett ugye, de eltelt jó 15-20 perc mire igazán felpörögtem. Most meg kocogva megyek a 2 sarokra lévő teremig úgy várom. :) Tehát röviden, nekem javított a koncentráción, eszembe nem jut gondolkozni a másnapi teendőkön. És akkor jön a kontra...az íze nem a legjobb, eléggé keserű és a tetején ilyen sok kicsi buborék úszik egy habos réteget képezve, ami oldódásra képtelen, így "lötyböléssel" és lendületből lehet csak meginni azt a részét (gyanítom a kreatin része nem oldódik jól). Továbbá időszakosan kicsit meghajtja az anyagcserét...konkrétan nem annyira szilárd a nagydolog időnként. Nem konkrét hasmenésről van szó, mert nem az aznapi cucc jön ki, csak lágyabb lesz tőle a végeredmény.

Remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 JayC ***** válasza:

acm cimbora mesteri precizítással összefoglalta amit tudni illik, magam sem tudtam volna jobban.


még annyit tennék hozzá, hogy én jobban durranok tőle, pl. bicepsznél az első sorozat után már feszül a bőr, a végén pedig a fülemből nem egy egyszerű dolog kivenni az mp3-at.

2013. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi JayC. :) Te almásat vagy cseresznyéset ittál/iszol? Mindenki az almásat isteníti de én eleve nem szeretem az almás ízű dolgokat úgyhogy cseriset vettem.
2013. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HotBlood
2013. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már többféle teljesítmény fokozókat,de a RUSH vitt mindent ! ;)
2013. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JayC ***** válasza:

én eddig cseresznyéset ittam, nincs vele nagy baj szerintem, simán lehajtom, bár a trutymó a tetején tényleg idegesítő.


anno hot blood párti voltam nagyon, de attól félek hogy ez a 2.0 le lett butítva, mint szinte majdnem minden értelmes kieg. manapság...

2013. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a Hot Blood-re esküszöm, de én vettem egy tejhabosítót és azóta minden gondom megszűnt a trutymókkal a tetején mindennek, proteinnek is :)
2013. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!