Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 4/10 szèriák növeli...

A 4/10 szèriák növeli az izmot vagy éget? Mennyi időközönként kell válltani edzéstrvet? Melyik fehérje jó? A szoja, tojás, tejsavó? A a creatintol vizes lettem . Lasan vége a kurának mennyi marad meg belőle?

Figyelt kérdés

#izom #ebzés
2013. márc. 22. 14:18
 1/2 Lipton. ***** válasza:

nem a szériák növelik az izmot, éget??

először átmozgató edzésterv kell ha kész akkor mehet az osztott, ameddig neked jól esik de viszont a gyakorlatokat variáld 2-3 hetente

melyik fehérje jó ? hmm?

attól függ edzés utánra tejsavó a legjobb, napközbe valami kevert

a kreatintól vizes lettél? vagyis? egy kicsit bővebben már

nem tudom hogy érted, a kreatinnak az a dolga hogy a vízmolekulákat bevonzza az izomba és ennek segítségével növeli térfogatát, természetesen azt a víz mennyiséget amit a kreatin megkötött az a kúra végén lemegy


ja amugy milyen kreatin? meg se kérdeztem egyből monohidrátra gondoltam xD

2013. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én monhidrat szerek a többi nem ér semmit szerintem minden második nap érzem mindig csak egy izomcsoportra.hatásosnak tűnik.csak azt nem tudom meg hogy milyen sulyal csinalyam?
2013. márc. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!