Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így használható a szójafehérje?

Így használható a szójafehérje?

Figyelt kérdés

Lehet használni arra, hogy bizonyos ételek fehérjemennyiségét megemeljem? Vagyis kajához, kaja mellé.

NEM edzés után, meg reggel.



#szója-izolátum
2013. márc. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

De miért ilyen minőséggel ???

Ez csak a disznóknak való ! :)

2013. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
ugyan azt éred el mintha simán meginnád,nem is értem hogy tervezed,bele sütöd a sütibe vagy mi?
2013. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azért használnám, mert olcsóbb mint egy kevert fehérje, vagy kazein.

egyébként úgy értettem, h ha egy fehérjedús étkezésre lenne szükségem, de az ételben nincs annyi, amennyi kell, egy kicsit feldobnám vele :)

de sütibe is lehetne rakni?:DD

2013. márc. 23. 14:51
 4/9 dirtboy ***** válasza:
eleve nem is kell olyat enni amiben alig van fehérje,a szója árát inkább minőségi kajára költsd amiben elég fehérje van.
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

/azért használnám, mert olcsóbb mint egy kevert fehérje, vagy kazein./

igen és pont azét mert egy rakás szar,a minőségi proteint nem fogják ennyiért adni

2013. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Így használható a szójafehérje? -


Úgy használható, hogy kinyitod a kuka fedeléd, és az egészet beleszórod. Nem hiszem el, hogy egy ilyen selejtet van még valaki aki megeszi?

2013. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 snack16 ***** válasza:

utolsó- nálad születéskor kellett volna ezt tenni :DDD

Amúgy használható, miért ne lene használható?? A kaja mellé fehérjepótlásnak nehogy már tejsavó legyen a tuti, ez vicc. Sok ostoba agymosott zombi. Amúgy hogy mit adnak a disznónak arról lenne mit mondani, a tejsavót ami egy sajtgyártásból visszamaradt melléktermék, tele tejcukorral minimális fehérjével(ami nem rossz, csak a koncentráció gáz) csak fel van dolgozva. Tehát nem rossz, de nem az isten, csak azért kell a marketing hogy eladják és ne rohadjon a nyakukon. A szójából ami izolátum az mehet simán. De a kevert sem a világ vége, sok agytalan azt hiszi hogy csak az számít hogy te megiszod-e az edzés utáni kis savócskádat, vagy "sz@r" kevertet, mert állítólag az jobb... Nézd meg SYNTHA6,Myofusion,Nitro Gold pro,PROBOLIC-SR,UP your mass,(utolsó kettő szójás)... sokkal jobbak mint a sima tejsavó, még edzés után is.

2013. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

/ Amúgy hogy mit adnak a disznónak arról lenne mit mondani, a tejsavót ami egy sajtgyártásból visszamaradt melléktermék, tele tejcukorral minimális fehérjével(ami nem rossz, csak a koncentráció gáz) csak fel van dolgozva. Tehát nem rossz, de nem az isten, csak azért kell a marketing hogy eladják és ne rohadjon a nyakukon./


kicsit elvagy tévedve,nézz utána hogy mit próbálsz rossznak beállítani úgy hogy azt sem tudod mi van.

az csak a fele a dolognak amit leírtál a lényeg kimaradt.


egyébként mi a foglalkozásod?

csak mert agymosotnak nevezted a másikat,gondolom akkor ha te nem tartod magad agy mosottnak azt jelenti hogy te magad kutattad ki melyik fehérje is a jó,mire hogy reagálunk stb.

ha ez nem így van és te is csak olvastál róla akkor talán pont te vagy az agy mosott.


egyébként a génkezelt sz ar szóján nem tudod mit bírsz védeni.

2013. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 snack16 ***** válasza:

Nézz utánna te. Maga a tejsavó az amit leírtam(ezt árulják wpc néven kéz alól) a tejsavó fehérje más, de az alapanyag a tejsavó mint a tej alvadás utánni része. Azért koncentrátum mert koncentrálják a fehérje részt és ezt azért írtam mert a szója a filléres árú. Az hogy űber gyors meg sok benne a bcaa(de szegény GLUTAMINBAN,argininban pl ami két fontos aminósav), de ahogy leírtam sok helyen csak edzés után meg max reggel olyan jó. Amúgy elismerem amit mondanak róla az jó, tökéletes. Én nem vagyok agymosott,nem egy helyről néztem az infóimat(és nem csak testépítő oldalakról) habár én is így kedztem hogy "mert ez volt a builderen vagy a mittodoménmi.hu-n" mint ti, kísérleteztem... nyilván nem laborban,inkább gyakorlatban és csak saját magamra vonatkozóan. Kajám nincs rendben, csak nagy vonalakban, DE az edzéseim elég intenzívek és volumenesek(a láb edzés is amit ti nem szerettek) és a szójás sz@rt iszom jah és TEJET is iszok, és tudok fejlődni tőle. Ki tudom nyomni fekve a 90-et 4szer(rendesen leengedve) míg régen szenvedtem a 80-al. Nem lettem nőies, kevesebb a pattanásom, nincsenek emésztési zavaraim, nem puffoadok a sűrű power proteintől sem. Nyílván nem vagyok szálkás, de nekem jobban áll ha nem vagyok az.

Konklúzió: Tehát rossz a kevert(nekem)?? A válasz egyértelműen NEM. Ha nekem jó másnak is LEHET jó.

Először én is féltem hogy nőies leszek, meg ösztrogéndominancia,meg hogy 100x rosszabb mint a tejsavó de kipróbáltam mert volt ismerősöm aki ezt itta és semmi baja nem volt tőle. Estére meg ott a 2,8-as tej+ valami kevert. 300ml-nél az kb 9g tejfehérje(ebből 7,2 kazein és 1,8 tejsavó) plusz. Az már 23,5g(power pro 30g-os adagja)+9g=32,5 g vegyes fehérje. Minden fehérjének van valami specialitása. Az a kevés zsír meg kell a hormonokhoz.

Ez nem csak olvasott dolog, ez tapasztalat. Főleg ha még rendesen is kajálsz, még többet tudsz profitálni belőle.

Nem csak rízs,csirke meg tejsavó az élet.

2013. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!