Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kéne szálkásítanom?

Hogyan kéne szálkásítanom?

Figyelt kérdés

Hello! 16 éves vagyok, 188cm magas és 90kg.

Szoktam futni meg edzeni de abban kéne tanácsot adni hogy hogyan tudnék szálkásítani vagy kigyúrni magam?Sokmindent olvastam erről de nem világos.Milyen diétát kéne folytatnom és hogyan/mivel edzek???

Előre is kössz a válaszokért.

16f


2009. szept. 17. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A szénhidrát kezdésnek legyen 150g a 90g fehérje elég (elvileg nem, de hirtelen ez is sok)! Hetente 3x végezz súlyzós edzést izomcsoportokra bontva pl: hétfő mell-tricepsz+has, szerda hát-bicepsz, péntek váll-láb+has. Mindennap végezz legalább 1-1,5 óra alacsony pulzusszámú egyenletes erőkifejtéses mozgást! PL, séta, enyhe kocogás, kerékpározás..stb A lényeg, hogy a pulzusod 130 alatt legyen! ÉTREND: szénhidrátok: rizs, durumtészta, krumpli, zabpehely (sok nem ajánlatos mert lassítja az anyagcserét), fehérjék: tojás, húsok, túró (sovány), hüvelyesek (bab, lencse..stb). Figyelj oda a jó zsírokra (lenmagolaj)! Továbbá zéró gyümölcs, de zöldség mehet, főképp dél. 4 után amikor már nem ehetsz szénhidrátban gazdag kaját! Az a jó diéta ahol hetente max. 1 kg megy le rólad! Hogyha ennél kevesebb megy akkor csökkentsd a szénhidrátot 20g-al, ha pedig több, akkor növeld 20g-al! Röviden ennyi! Ha bármi kérdésed van írd privit!


17/f, egy testépítő

2009. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

body.builder.hu


minden le van írva

2009. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oks, köszi
2009. szept. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!