Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet 3g X testtömeg...

Hogy lehet 3g X testtömeg fehérjét naponta bevinni a szervezetbe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 76 kg vagyok és szeretnék izmosodni és azt tanácsolták, hogy a fehérjebevitelt növeljem a szénhidrátot pedig csökkentsem. Ez eddig rendben is van de, hogy lehet napi (az én esetemben) 22 dkg fehérjét bevinnem? Ebben kellene a segítség mert sajnos én nem vagyok egyáltalán pénzes de nézegettem a fehérjeporokat is és adagonként ez is csak 2 dkg fehérjét jelent.Mosta az a kérdés, hogy a majd még 20 dkg fehérjét honnan tegyem be a bendőbe és miből? Tudom, itt már rengetegen kérdeztek titeket, de minden eset más és más...Aki tud az kérem adjon valami tanácsot nekem...Köszönöm!( [link]

2013. márc. 27. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tömegelni akarsz akkor nem 3g hanem 2-2.5g *tskg fehérje kell és nem kell csökkenteni a szénhidrátot hanem abból 4-5g* tskg kell,amit írtak az szálkásításhoz van

Fehérjét fehérhúsokból: pl. Csirke vagy hal , este lassú felszívódásút sovány túróból

Szénhidrát: Rizs, krumpli stb.

2013. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje NEM csak az ami tápkiegben van. A tojásban, húsban mi van? Azokat kell fogyasztani, neked elég 2 g/tsg fehérje is az elején, az 152 gramm, azaz ha pl csak csirkemell 70 deka, de ha megy mellette kiegészítő is már csökken a hús adagja.
2013. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előttem lévők írják !

Ehetsz tojást,túrót (ezt csak lefekvés előtt !),tonhal,csirkemell,csirkecomb,hal......

Összejön az a 150-180 gramm simán !

Ja és nehogy azt hidd ,hogy aki edz és jó izomzattal rendelkezik,az rá tud költeni havi 80.000 -100.000 ft-ot,mert nem így van.... ! :)

2013. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-mas válaszolóval egyetértek:)

Egyéni étrendet kell alakítanod és azt követned ha komolyan veszed a dolgot, első a helyes étrend összeállítása és betartása.

Amúgy a fehérjeturmixokat edzés után szokták fogyasztani 40-50 gramm gyors felszívódású szénhidráttal ( pl dextróz, vitargo), illetve reggel rögtön felkelés után hogy gyorsan ellássa fehérjével az izmokat.

2013. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!