Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikortól érdemes proteint...

Mikortól érdemes proteint bevinni a szervezetünkbe?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is hülyének néz, igen tudom hogy proteint azaz fehérjét már különböző étkezésekkor is viszünk be szervezetünkbe, de én most konkrétan táplálékkiegészítőre gondoltam. A konkrét kérdésem az lenne, hogy ha oda figyelek az étkezésemre, egy héten 4x40-45 percet futok illetve otthon 5x 40 percet tornázok (rubint réka) akkor már érdemes proteint+zsírégetőt rendelni ha feszesíteni szeretném a testemet? A válaszokat előre is hálásan köszönöm! :)

2013. márc. 5. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
táplálékkiegészítőkre akkor van szükség ahogy a nevében is benne van amikor ki kell egészíteni a táplálkozásunkat! tehát ha szilád kajákból meg tudod oladni a fehérje bevitelt akkor nincs szükség protein porokra, ha nem akkor jöhetnek szóba
2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és napi hány g/tskg proteinre van szükség?
2013. márc. 5. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ!

nemed, hány kg vagy? mi a célod?

2013. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/L ..168cm/56 kg .. fogyás és feszesítés
2013. márc. 5. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
112gramm lenne az ideális, de minimum 80 gramm legyen meg
2013. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy kis segítség ha gondolod olvasd el


[link]

2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] ez megfelelne az étrend mellett? .. + zsírégetőt milyet ajánlanál mellé? pentacarn megfelel, vagy inkább valami más?
2013. márc. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!