Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg tudott valaki tanulni...

Meg tudott valaki tanulni lovagolni esés nélkül?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem estem le még lóról 6 éve járok lovagolni, hetente min 1x.
2009. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régen jártam lovagolni, egyszer estem, mert a ló épp megbokrosodott (tavasz eleje volt, először voltunk kint és nem a benti részen, új szagok, hangok stb)

Nem kell végülis az eséstől félni, azt mondják az a jó lovas, aki az esés után is visszaszáll a lóra :)

2009. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam nagyon fontos része volt a tanulásnak az esés. az első alkalommal még féltem tőle, hogy leesem, utána már nem, így bármi történt (megbokrosodott, megijedt a ló stb) nem arra figyeltem hogy úristen mindjárt leesem, hanem a hibámat javítottam ki
2009. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit kell ilyen helyzetben tenni (megijed, megbokrosodik)?
2009. szept. 18. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy esel lefelé, azért még próbálj kapaszkodni, de ne ess pánikba, mert az érzi a ló is. Kapaszkodj, de ha tényleg esel, a lábadat vedd ki a kengyelből, mert ha benne marad, maga után húzhat a ló.
2009. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem a lovaglást és a vágta nem nagyon megy.egyszer nem akart beugrani vágtába és valahogy furán sikerült elkezdenie a vágtát.Én nem estem le csak ráhasaltam a lóra (nem direkt,a endülettől).Azóta félek a vágtánál.és nem is megy mert ,,pattogok a nyeregben" =( De mondta hogy jobban megy mind előtte :)
2010. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vok:mármint az oktató mondta :D
2010. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én először akkor estem le amikor 1 éve jártam lovagolni akkor is szőrén.
2010. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!