Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 23 évesen már túl késő h....

23 évesen már túl késő h. kortárstáncos legyek úgyhogy hamarabb nem táncoltam ugye? Ráadásul nem is vagyok egy modellalkat alacsony vagyok is duci

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy kortárstáncos lehess?
2013. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ milyen kortárstánc. Nem hinném hogy késő, még akkor sem, ha kortárs balettre gondolsz, mert az nem annyira szabályozott, mint a klasszikus balett. Az, hogy nincs modell alkatod nem számít, viszont nem árt felkészíteni a tested erre a mozgásformára. Nyújts sokat, keress egy stúdiót, vagy egy kis társulatot, ahová amatőröket is bevesznek és gyakorolj. Ha elkezdesz gyakorolni, az alkatod is pillanatok alatt meg fog változni. Lehet, hogy táncművész már nem leszel, de kit érdekel, csak szeresd, amit csinálsz és élvezd.
2013. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!