Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rossz ízű a fehérjeporom,...

Ha rossz ízű a fehérjeporom, hogyan csinálhatnék belőle finom turmixot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keverd össze valamilyen gyümölcsel!Nekem a banán a legjobb :)
2013. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lipton. ***** válasza:
100%

Gyümölcsöket ne használj, ha jó minőségű a protein én nem rontanám el fruktózzal, meg amúgy se kell gyümölcs

Ne legyél kislány b*meg húzd le azt a sz*rt :D

2013. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
edzés után vízzel ajánlott, de reggel vagy este iszod akkor akár tejjel is mehet.
2013. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mármint kékkel a 1,5%-ossal
2013. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem is van egy finom és egy borzalmas ízű fehérjeporom. Fele fele arányban keverem össze őket, így nem olyan vészes.
2013. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lipton. ***** válasza:

Tejjel soha nem iszunk táplálékkiegészítőt !

Akár reggel, akár edzés után, akár motorozás után, mindig vízzel isszuk.

2013. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lipton. ***** válasza:
Amugy melyik fehérjéről beszélünk most? :D
2013. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Power protein. Olvastam hogy rossz ízű, de kinek mi a rossz..vki a kajáimat se enné meg.

Az előbb kávé, tej, banán, édesítőszer, por összetételben készítettem, a kávé elég jól elnyomta..

2013. márc. 30. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:

vehetsz édesítőszert boltban párszáz forintért, vagy ha ki vagy tömve, akkor nyírfacukor...

én nyírfacukorral ízesítem a natúr porokat, + tescoban veszek mandulaaromát, és a 2deci proteinshakehez adok belőle 1-2 cseppet. +egy két kiskanál nyírfacukrot.

2013. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hű ez nálam is néha nagy probléma. Hiába mondogatom magamnak, hogy nem az íze miatt iszom, de egy idő után hányingerem lesz tőle...

Biotech, power protein termékek egyáltalán nem jöttek be. Scitec cuccok egészen ihatóak, viszont ha jól állok anyagilag, Myofusiont veszek, na az ízben verhetetlen :)

Viszont ha már "rádsóztak" egy nagy adag rossz ízű fehérjeport, van néhány bevált trükköm:

Vaníliásba jó egy kevéske reszelt citromhéj(ez kb minden gyümisbe is jó), vagy fahéj ha szereted.

A kávé univerzális, kb minden ízt elnyom nagyjából.

Az édesítést is megpróbálhatod, de szerintem szinte minden fehérjepor túl édes, pont ez az egyik baj velük.

Ha valamilyen csokis por nagyon édes, tehetsz bele 1 kiskanál natúr kakaóport.

Aztán ott vannak még a különböző aromák, rum, mandula, bonbonmeggy aroma, ezek sem rosszak végszükség esetében, de csak kevés kell belőlük.

Kísérletezd ki, hogy neked mi válik be. Egy biztos, hosszú távon próbálj normális ízű port találni, mert bizony kedved szegheti, ha minden alkalommal szenvedned kell, hogy leküldd.

2013. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!