Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorcsolyát ajánlanátok?

Milyen görkorcsolyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ár-érték arányban melyik a legjobb?

20.000ftért már lehet jó görkorit venni?

Kerékpárúton szeretnék görkorizni, alakformálás céljából.

Időben mennyit kéne koriznom, hogy valami eredményt elis érjek? 1óra elég? Vagy ennél több kell?



2013. márc. 31. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél használtan olcsóbban, mert nem biztos, hogy a 3. nap után is annyira odaleszel ezért az ötletért.
2013. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben már görkoriztam, nagyon szerettem, de most komolyabban ráakarok állni.
2013. márc. 31. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres használatra keresel, akkor egy jobb típust vegyél. Mivel többször hazsnálod jó ha van hozzá alkatrész ellátás is, jó ha kényelmes nagyon, és ha a cipőrésze is tartós és nem veszti el a tartását hamar. Én egy görkori szaküzletben dolgozok, sok márka átment már a kezünkön, jelenleg a fitness (utcai alakformálós , gurulgatásra való görkori, ezt a kategóriát kell válasszad) szval fitness kategóriában ami megfelel minden szempontnak amiket előbb felsoroltam, most a K2 az ami jó. akciósan 21 25 ért már van ha pont aza méret kell. De 29 ezertől már van biztos. Ennyivel többet megér, rendes jó minőségű csapágyak vannak benne stb. Ha van lehetőséged gyere be a boltba, ott eltudom magyarázni mi miért fontos, és kitudjuk találni neked melyik lenne a leg megfelelőbb. Reklám miatt nem tudom beírni de a bolt nevét honlapját. De privát üziben megadhatom, vagy keress rá google ben Üllői út 5 szám alatt, Kálvin tértől 3 percre :)
2013. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja ha nem pesti vagy, és messze laksz, akkor csörögj be, és segítünk belőni a jó méretet telefonon, de legjobb ha próbálgatod :) ez 10nél több évig lesz görkorid, megéri körbejárni :)
2013. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Gondolom Bp- en dolgozol, én viszont pécs - veszprém között ingázok. De ha felmegyek pestre biztosan benézek. :-)
2013. ápr. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!